rum.perhegrigh.ru

Alligator la un picnic!

Imaginați-vă următoarea situație: sunteți așezat confortabil pe malurile râului pentru a avea un picnic, dar la momentul nepotrivit al apei este un crocodil uriaș care a prins mirosul de hamburgeri proaspete. Pentru a face în această situație?

Alligator la un picnic!

Rodney Kammauf weekend-ul trecut a planificat să se relaxeze cu prietenii săi lângă orașul său natal Homestead, în Florida. Sa decis pentru a obține unul dintre iazurile locale. Și când prietenii sunt deja de planificare pentru a lua cina cu hamburgeri, de la rezervor era o pata. Rodney sa uitat în sus și a văzut că pe plajă, la doar câțiva metri distanță, un imens furnicătură aligator!

Firește, omul a intrat în panică și a fugit înapoi de la iaz câțiva metri. Alligator nu plătesc nici o atenție la ei. Reptile mers încrezător mers spre cortina pe care Rodney și prietenii săi au pus toate produsele alimentare și băuturi.

Alligator la un picnic!



„M-am speriat când am văzut că în partea noastră se târăște aligator imens toothy. N-ar fi putut imagina că reptila a avut ca scop sandwich-uri noastre. Scapă de aligator nu a fost posibil, așa că ne-am putea uita doar la ea ca un oaspete neinvitat, confortul pătură, mâncând burgeri noastre „- își amintește el cu un zâmbet în vârstă de 68 de ani, Rodney.

Din fericire, mâna lui Rodney sa dovedit a fi un aparat de fotografiat, astfel încât omul, fără să se gândească de două ori, a luat cateva imagini, amintindu-un aligator mănâncă.

Alligator la un picnic!

„La un moment dat am crezut că Gator, probabil, gândindu-se că acest picnic, special amenajat pentru el. În final, baietii au facut echipa si au fost capabili de a scăpa de aligator înapoi în corpul de apă, dar în momentul în care reptila a mâncat aproape toate produsele alimentare. De acum înainte nu voi organiza un picnic atât de aproape de apă! „- a spus Rodney.

Este interesant faptul că, în Florida, are o lege care interzice oamenilor să se hrănească aligatori. Cu toate acestea, mulți ignora, din cauza a ceea ce reptilele locale pierd frica de oameni ...

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Cassius - cel mai mare crocodil din lumeCassius - cel mai mare crocodil din lume
În pădurile din Guyana prins un anaconda gigantÎn pădurile din Guyana prins un anaconda gigant
Cinci mii de lire fine, din cauza Rooster zgomotoaseCinci mii de lire fine, din cauza Rooster zgomotoase
Oh, hai plimbare!Oh, hai plimbare!
Balene cu cocoașă în largul coastelor Californiei!Balene cu cocoașă în largul coastelor Californiei!
Chameleon și un fluture - un duo neobișnuitChameleon și un fluture - un duo neobișnuit
Ochi Diavolul în întunericOchi Diavolul în întuneric
Dă-mi crocodil !!!Dă-mi crocodil !!!
Întâlnire cu balene griÎntâlnire cu balene gri
Crocodil sub patCrocodil sub pat
» » » Alligator la un picnic!
© 2021 rum.perhegrigh.ru