rum.perhegrigh.ru

Foca pelerin în soare!

Vara este în plină desfășurare, și perioada de vacanță nastaot. Cu toate acestea, nu numai oamenii doresc să se relaxeze, dar, de asemenea, la animale. De exemplu, acest sigiliu, de asemenea, a decis să vă bucurați de soare și a ales să facă cel mai bun loc posibil.

foca pelerin în soare!

fotografii uimitoare a reușit să facă în vârstă de 67 de ani, fotograf amator Mike Arthur. Omul îi place să se plimbe pe plajă, în Țara Galilor, iar pe de altă zi, a văzut că cineva a părăsit barca stabilit Fur Seal.

La început am crezut că Michael barca este un câine, dar arata mai aproape, a dat seama că a greșit. Un sigiliu de blană situată barca la ceea ce nu se afla chiar așa, și dacă plajă! Din fericire, omul sa dovedit a fi un aparat de fotografiat, astfel încât rezemarea foca tu și cu mine se poate vedea.

foca pelerin în soare!

„Am fost foarte surprins când am văzut un sigiliu blană barcă, dar chiar mai mult am fost surprins de privirea de pe bot, pe care s-ar putea ghici că animalul se bucură doar de vreme minunata!“ - a declarat Michael Arthur.

Curând, pe malul lângă barca au adunat câteva zeci de oameni, examinează în mod curios de odihnă foca. În cele din urmă, o mulțime de oameni a atras atenția animalului, iar leii de mare au început să examineze publicul, cu nu mai puțin curios decât au uitat la el.

foca pelerin în soare!

„A fost o zi foarte caldă și însorită, atunci când plaja a decis să viziteze o mulțime de oameni. Se pare că am decis să se relaxeze și acest sigiliu! Când ne-a văzut, expresia sa schimbat de liniște și relaxare pe curiozitate, „- a spus el într-un interviu cu Michael Dailymail.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Foca scăpat fălcile unui mare rechin albFoca scăpat fălcile unui mare rechin alb
Balene cu cocoașă în largul coastelor Californiei!Balene cu cocoașă în largul coastelor Californiei!
Sigiliu Leopard cu plăcere pozează pentru fotografulSigiliu Leopard cu plăcere pozează pentru fotograful
Fur Seal Dortmund albinoFur Seal Dortmund albino
Alligator la un picnic!Alligator la un picnic!
Pescărușul și pescarPescărușul și pescar
Funny două săptămâni BelkaFunny două săptămâni Belka
Sigiliu AuburnSigiliu Auburn
Pup a avut un loc de lux pe plaja din apropierea de oameniPup a avut un loc de lux pe plaja din apropierea de oameni
În largul coastei Norvegiei a găsit balena cu cocoașă albÎn largul coastei Norvegiei a găsit balena cu cocoașă alb
» » » Foca pelerin în soare!
© 2021 rum.perhegrigh.ru