rum.perhegrigh.ru

O zi din viața lui Mantis

Recent, am publicat o serie de fotografii cu pisici muzicieni, dar astăzi va găsi ceva mai mult decât uimitor!

O zi din viața Bogomolov

fotograf profesionist Scott Cromwell timp de mai multe luni angajate în monitorizarea mantises. Ca urmare, omul a decis să creeze un album neobișnuit de fotografii, care arată aceste insecte în astfel de situații de zi cu zi pentru oameni simpli!

Pentru a pune în aplicare o astfel de idei grandioase în realitate au luat Scott pentru a crea o casa in miniatura si dota-l ca unul real. După aceea omul a fost pur și simplu să aștepte până populat de insecte o casa in miniatura nu iau postura de fotografiere cea mai adecvată. A trebuit să aștepte o lungă perioadă de timp ...

O zi din viața Bogomolov

Cu toate acestea, a meritat. Fotografiile au dovedit foarte curios. De exemplu, pe una dintre imaginile Mantis a fost gătit cina la aragaz. Dacă ne uităm cu atenție, observăm că pentru cină în câteva muște de insecte. În general, conceput peisajul este impresionant!

O zi din viața Bogomolov

„Întotdeauna încerc să aduc idei noi la fotografiile lor. Așa este și cu mantises. O astfel de idee neobișnuită a venit la mine de accident. Pentru a crea o serie de astfel de imagini mi-a luat aproximativ o lună, dar cele mai multe ori am petrecut pe căutarea unui Mantis mărime potrivită „- spune Scott Cromwell.

O zi din viața Bogomolov

DailyMail constată că cele mai multe dintre recuzita pentru fotografii cu un pelerinaj la 12-18 ori mai puțin decât omologii lor tradiționale. Toate acestea Scott Cromwell cumparat online de pe Ebay. Singurul lucru care a făcut de mână fotograf, a devenit ziarul.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Zbor de rechinZbor de rechin
Chameleon și un fluture - un duo neobișnuitChameleon și un fluture - un duo neobișnuit
Poze neobișnuite din Nancy RosePoze neobișnuite din Nancy Rose
Mantis de echitatie un melcMantis de echitatie un melc
Câini fotografiind lucru mai frumos!Câini fotografiind lucru mai frumos!
& Ldquo; Ant fantezie & rdquo;& Ldquo; Ant fantezie & rdquo;
Fotograf macacFotograf macac
Animale curios în cadruAnimale curios în cadru
Furnicile joc fotbal!Furnicile joc fotbal!
Ca un Mantis furnică învinsCa un Mantis furnică învins
» » » O zi din viața lui Mantis
© 2021 rum.perhegrigh.ru