rum.perhegrigh.ru

Hare zbor Gratioasa

Fotograf Justin Russo (Justin Russo) îi place să facă fotografii de animale sălbatice și de animale. Mai ales un om ca peisaje canadiene, care de multe ori în comparație cu frumusețea naturii din Rusia. Justin a vizitat recent pădurea de lângă Ontario și a făcut o mulțime de fotografii frumoase.

Hare zbor Gratioasa

Gata, Set, Go!

Mai ales a placut imaginile de Justin Hare, care a observat un bărbat a încercat să dea Doru, dar omul a fost capabil să prezică traiectoria urecheat și l-au lăsat pe overcutting.

„Am văzut un iepure de câmp într-una dintre poieni în mijlocul unei păduri acoperite cu zăpadă. Fii mai aproape de el a fost incredibil de dificil, pentru că am avut nici un loc să se ascundă, așa că am decis să încerc să ghicesc în ce fel se va da, dacă mă observați Doru. Ca rezultat, am luat un pic la dreapta și a avut dreptate. În ciuda faptului că iepurele ma văzut și a fugit, am fost poziție foarte avantajoasă, și am fost în stare să facă unele imagini extrem de clare „, - spune el despre fotografie vânătoare în vârstă de 27 de ani lui Justin Russo.

Hare zbor Gratioasa

Dar, așa cum iepurilor de funcționare ...


Când iepurele a văzut un om se apropie, el a trebuit să facă o alegere care modalitate de a da Doru. Pe de o parte, a fost un deal, iar pe de altă pădure. A fost în iepurele de pădure și a decis să scape de atenția excesivă de a se ...

Hare zbor Gratioasa

Odată ajuns pe marginea iepurele de pădure puțin încetinit în mișcare, știind că nimeni nu-l alungare

„A fost undeva -5 ° Celsius și zăpadă în pădure a ajuns în jurul valorii de 15 cm. Zăpada era liber, așa că merge mai departe a fost foarte dificil, dar iepure nu este deloc jenat. El a marcat în câteva secunde o viteză fantastică. Uimitor ce se poate, uneori, animalele „- Justin Russo amintește cu admirație.

Hare zbor Gratioasa

Într-un al doilea iepure ascuns în spatele copacilor, și Justin niciodată nu va vedea

Fotografiile Justin într-adevăr dovedit mare. Pe fiecare împușcat mișcarea Hare văzut foarte clar și literalmente simt cât de mult har și puterea acestei creaturi aparent mici!

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Mamifere Lume Marea Britanie în fotografiiMamifere Lume Marea Britanie în fotografii
Rezervă Bears KronotskyRezervă Bears Kronotsky
Zbor de rechinZbor de rechin
Amuzant video cu stele de mareAmuzant video cu stele de mare
Ceartă între doi zebreCeartă între doi zebre
Fotografii rare de rasul canadianFotografii rare de rasul canadian
Întâlnire cu balene griÎntâlnire cu balene gri
Familia poartă pyayakkonena fotograf vilaFamilia poartă pyayakkonena fotograf vila
Bunny agouti sau cocoșat: specii, habitat, comportamentBunny agouti sau cocoșat: specii, habitat, comportament
Jaguar vs CaimanJaguar vs Caiman
» » » Hare zbor Gratioasa
© 2021 rum.perhegrigh.ru