rum.perhegrigh.ru

$ 24 Mii de armură pentru oreion

pasiuni grave a fugit de mare în timpul licitației la faimoasa licitație americană eBay. Spre bucuria iubitorilor de sulițele sparte exotice și neobosit pentru a ridica ratele pentru dreptul de a deveni proprietarii mândri costum neobișnuit, care a aparținut porcușor de guineea drăguț numit norocos. Costul armura unui cavaler medieval, proprietarul său reconstituit cu precizie la cel mai mic detaliu, aceasta a crescut la un nivel record - 24, 300 de dolari.

24 de mii de dolari pentru un lanț de e-mail pentru cobai

Ideea de a se imbraca in armura norocos a vizitat Sean McCoy din Virginia în timpul duratei de viață a rozătoarelor. După cum el însuși a recunoscut Sean, un costum nou nu a fost pe placul animalele lui. Când Lucky plecat, Sean a decis să pună muniție pe eBay, nici măcar așteptându-l să provoace un astfel de interes în rândul publicului: „Am stabilit oferta începând de la 5 $ și nu a putut crede ochilor când chiar a doua zi, în suma de cinci cifre a devenit.“

24 de mii de dolari pentru un lanț de e-mail pentru cobai



În descrierea lotului menționat că costum, constând dintr-un lanț de e-mail din oțel și cască, potrivite pentru participarea la campaniile militare și cavalerești turnee. „Am făcut-o pentru distracție, a pus pe una sau două ori la Lucky, fotografiat și a trimis să adune praf în dulap. Pe de o parte, am fost surprins de ușurința cu care oamenii sunt dispuși să plătească astfel de sume mari. Pe de altă parte - Știu că unii proprietari de porci de guinea sunt literalmente obsedat de animalele lor de companie. Mulți fac părul, cumpărarea de haine, organizarea de expoziții sau doar o întâlnire prietenoasă. "

24 de mii de dolari pentru un lanț de e-mail pentru cobai

Toți au primit de la suma de licitație Sean McCoy enumerate în fondul de salvare de cobai. „Nu știu un tip care a cumpărat armura mea, dar eu l-ar dat cu plăcere o bere“, - spune Sean.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Cricket și arta corpului său neobișnuitCricket și arta corpului său neobișnuit
ConținutConținut
ConținutConținut
ConținutConținut
Dimensiunea creierului la sistemul de operare „avansat“Dimensiunea creierului la sistemul de operare „avansat“
Turtles într-un costum de baie!Turtles într-un costum de baie!
Scorpion împărat BroodScorpion împărat Brood
ConținutConținut
Cum frumos numit iepure-fatăCum frumos numit iepure-fată
Doar norocosDoar norocos
» » » $ 24 Mii de armură pentru oreion
© 2021 rum.perhegrigh.ru