rum.perhegrigh.ru

Conținut

conținut



poveste "rebeliune pisica lui"

poveste "Laz pentru animale de companie"


Hotelul pet-friendly


ar trebui să decoleze la mare, sau cel puțin în campania de la. Interesant, cred că proprietarul nu a deranjat să stea acasă. Skukota ... - legănându-se dintr-o parte în alta în căutare de poziția cea mai confortabilă, a susținut ghimbir pisica Vaska.

Într-adevăr, în vara acestui an a fost de o raritate confortabil. Nu este destul de debilitante de căldură și încălziți-l și ademenit oamenii să renunțe la tot și merge într-o vacanță. Se pare că această idee a fost vizita nu numai oamenii, ci chiar și animalele lor, așa cum a crezut Basil elocvent mărturisit, care de multe ori a coincis cu încă majoritatea, chiar dacă el a simțit că el aparținea unei pisici selectați minoritare cele mai avansate și inteligente. În corectitudine, trebuie precizat faptul că Vaska, cu toate acestea, nu a fost Ordinariilor. capacitate incredibila de a fi blocat în istorie, chiar împotriva voinței lor, fără îndoială, pus deoparte de majoritatea rudelor, conducând un mod destul de calm și măsurat de viață. O altă caracteristică notabilă a roșcata a fost norocul lui uimitor de bine. În caz contrar, este dificil de explicat cum a reușit să iasă din dur și rostogoli din cea mai tare fără pierderi sau aproape fără ele.

Hai Bob, noi pobreem - odată ce i-au oferit doi cei mai buni prieteni, Sean și Kevin. Tu ești luptător, nu PUSIC unii, să vadă toată lumea rănile tale de luptă.

Pentru a ridiculiza mine arata ca - pisica indignat. Pusic - sunt tu și cu mine, proprietarul Vasili Ivanovici solicită, printre altele.

Apropo, ceva ce am fost acești doi câini nu a vizitat - amintit brusc Vaska, derulați în memoria de episoade din viața sa, să distracție într-un fel. Se pare că nu se întâmplă nimic în cartier, sau nu m-ar lăsa în pace de la fel de mult ca 3 zile!

lucruri plictisitoare ieșită cuie, pisica a crezut din nou, cu scopul de partea din spate a canapelei. Vasili Ivanovici - numit pisica a aparut brusc proprietar, la momentul prevăzut intențiile sale de companie. Tu, din nou, bastardul a fost de gând să strice canapea - menacing om adăugat. Am kogtedralku de ce l-ați cumpărat, și bine, shoo de pe canapea.

Ea a adus dificil - growl din pisica, a pus ghearele și a sărit de pe canapea.




oferta tentanta

hotel "Vacanță cu animale de companie" așteptare pentru tine - citeste Sean antet fluturaș, situat singur pe o masă de sticlă scăzută în camera de zi. "Visezi despre restul, dar nu știu cu cine să plece pentru animale de companie? Ia-l cu tine!" Se citește pliante TeX frumos proiectate. "Relaxați-vă în hotel pe lac all-inclusive ..." - textul scanat Sean.

apel telefonic de la mops tras materiale promoționale înfundarea sistematic căsuțe poștale localnici. Amanta a intrat în cameră și a ridicat telefonul.

- Bună ziua Natasha, totul este bine, tu ... da, eu, de asemenea, gândit la asta, sunt de acord, bine, o săptămână mi se potrivește.

Sean știa Natasha, ea a fost amanta prietenului său Kevin și de multe ori a venit să viziteze. Bruneta Tall cu piercing ochi negri și previziune, Kevin a susținut a fost implicat în cultivarea de flori și plante rare, și decât pentru a câștiga un trai. cu efect de seră imens în curtea casei era singurul loc interzis lui Kevin. Pasiunea lui pedigree pentru saparea, Natasha nu a lăsat-o picătură de îndoială în seră să nu facă nimic. Deși Kevin nu-i plăcea această situație, el este dovedit în mod activ corectitudinea amantei sale gropi trădătoare, apare în mod regulat pe teritoriul instanței.

Se pare că vom petrece vacanta excavator, a concluzionat Sean a avut loc de la vorbind la telefon.

- Ei bine, ceea ce nu mă deranjează atât de mult timp? - a spus fata rosie, dintr-o dată se apleca din ochii câinelui sunt personale.

- Vino Vasili, am vești pentru tine - invitat pisica Sean.

Profitând de ospitalitatea unui pug, rosu-agricole situate pe canapea posem, apreciindu-pat câine confort.

- Spread-ul de știri - a spus pisica stabilit confortabil.

- De fapt, știri doi, unul bun, celălalt rău, în general, ca de obicei. Voi începe cu bine. Kevin și eu merg în vacanță. Lacul, apartamente separate, dieta bogata in calorii si asa mai departe.

- Despre veștile proaste cred. Cu el nu mă va lua, nu? - voce ofensat întrebat pisica.

- Da, ne-ar plăcea să aveți Bob. Nu este vacanță destul de obișnuit, împreună cu proprietarul, știi. Crezi că Kevin și am decis să fugă de acasă! Acum, vă voi arăta anunțuri. inarmati cu iscusință labele pe masă, Sean a luat un pliant dinți și a dat-o unui prieten.

citirea cu atenție conținutul transferate acesteia o foaie de hârtie pliată Vaska din aceasta pricepere avion și lăsați colțul îndepărtat al camerei.

- Bucurați-vă de vacanta ta la câini - pisica mârâi și a părăsit camera fără măcar a spune la revedere.



excursie

Săptămâna a trecut repede. Sean, practic, el însuși a lipsit de la domiciliu. După ce a venit Cavy cum îi plăcea să cheme pug lui, când a fost într-o stare de spirit speciala. Vaska este decis prieteni, nu a vrut să se odihnească și așa nu pare deranjat frustrat pentru el.

Tarifele nu au fost mult timp. Gazda Shaun Zoe preferă să ia o excursie la numai lucrurile cele mai necesare și un minim de îmbrăcăminte. Natasha și Kevin așteptau ei în mașină.



- Ei bine, toată adunarea - a declarat Natasha, când Zoe Sean se așeză pe bancheta din spate a mașinii ei. Cinci ore pe drum, și avem în loc.

Mașina a plecat și încet se rostogolea pe drumul comunal. Pisica roșu uitat trist să fie eliminate în mașini cu lemn de stejar vechi de secole, a salvat în mod miraculos de distrugere în timpul construcției satului.

- Și nu va rămâne fără smântână - pisica tors, făcând aluzie în mod clar viitorul lor mai bine.

Drumul a stat liniștit. Toate cele trei pasageri admirat peisajul este înlocuit. Sean și Kevin împuns snouts lor prin fereastra mașinii deschisă, lăsând vântul furios WAG urechile lor și gâdila nasul lor. Sean strănut sărate și râde Natasha a rupt tăcerea contemplației. Cele mai multe sclifosi pug, care zboară pe fereastră, a aterizat pe nas lung lui Kevin.

- Asta Got Game - Zoe a spus, într-o voce strangulată, râzând, a scos din buzunar o batistă de hârtie și a șters ușor să le facă față taxe.

- Aici ne oprim? - Natasha întrebat, văzând că se apropie de o cafenea pe marginea drumului.

- Da, este timpul să se relaxeze și să aibă o gustare - Zoe a spus, și dezarhivat sac de călătorie.

- Gratar, gratar delicios - a sugerat dintr-o dată a apărut în fereastră, un om de aspect caucazian, agitându-activ bețe lungi kebab casa cu bucăți de carne înșirate frumos.

Zoe și Natasha din mașină, luând un om la cafeneaua laterală. Agățându la ferestrele închise, restul în amicii auto observat în picioare pe margine, chiar lângă mașină pisica. Skinny și murdar, el cu siguranță patetic toate întâlnit pe iubitorii de modul lui de pisici.

pisica Patetic a fost stabilit în mod clar să vorbească cu călătorii. Dându-și seama că l-au văzut, el a început să se aplice unele semne de coadă și labe.

- Deschideți fereastra și vorbesc cu el - Sean a sugerat, făcând clic pe butonul ferestrei.

- Bună ziua - Bună ziua pisica, dintr-o dată găsindu-se în apropiere.

- Ei bine, bună, aproape în același timp, câinele a răspuns, sprijinindu-se pe fereastră.

- Nu va accidental din "Borisovka"? - Am întrebat vagabondul.

- De acolo, și poate nu chiar de accident - Kevin a comentat ironic.

- Și Vasile știu? - Am surprins la întrebarea străin.

- Uită-te la ea îndeaproape Shawn - pug a apelat la Kevin, în loc să răspundă la o pisică. Tu nu a fost amintit. În opinia mea, leit Vasili Ivanovici grav afectat viața Vagabond.

- Slavă Domnului - fericit pisica Vaska înseamnă în condiții de siguranță și de sunet. Am fost din același gunoi, doar pentru el, ca să spunem așa, sunt mai norocoși. Vei fi apoi atent. Un tip care a venit la tine, toți câinii din cartier pentru a lasa frigaruile. Se spune că micile câini și animale de companie ajunge, uneori, să-l.

- Ce groază - a reacționat la cuvântul pisica Sean. Și care este numele tău roșu? Noi Vaska spunem că v-ați întâlnit atunci când întors din vacanță. Tu lucru mi spui cum să te găsească, ne vom gândi la ceva.

- I KESH - pisica a răspuns. Nu departe de aici există locuri de parcare, acolo am fost un om singur în colibă ​​la adăpost. Am fost, de fapt proprietarul, ci doar să-l pierd sau am fost pierdut, sau mai degrabă am fost răpit. Silly lucrurile lucrat, acum două luni am fost cu proprietarul a fost, de asemenea, într-o călătorie. Aici, aproape toate masinile sunt oprite, iar noi am fost nici o excepție. Proprietarul a mers la cafenea, și am decis să meargă. Dintr-o dată un băiat de treisprezece trase, ma apucat și umplute în portbagajul mașinii-mamă. Chiar dacă am fost striga acolo ca un nebun, am găsit doar douăzeci de minute. Masina a fost deja în zeci de kilometri distanță de acest loc. Părinții, spre deosebire de fiul lor, nu-mi place. M-au aruncat în portbagaj și am plecat. Pentru că m-am pierdut ...

- Se pare că du-te noastră - a observat în depărtare se apropie de cele două figuri feminine, Kevin. Vă vom ajuta Kesha. Dar acum trebuie să mergem.

Cat a dat din cap și a dispărut în hățișul Bush pe marginea drumului.

- Wow începutul de vacanță - a spus Sean. Am un sentiment că se află pe plajă, sorbind un milkshake, nu avem.

Continuare ...

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Animalul de companie perfectăAnimalul de companie perfectă
Iubitori de câini, care sunt ei?Iubitori de câini, care sunt ei?
Virusul leucemiei felineVirusul leucemiei feline
ConținutConținut
Pisici Herpes (gripa pisică)Pisici Herpes (gripa pisică)
Urangutanii construiesc cuiburi, cum ar fi ingineri realeUrangutanii construiesc cuiburi, cum ar fi ingineri reale
Sfaturi simple despre cum să se pregătească o pisica pentru expozițieSfaturi simple despre cum să se pregătească o pisica pentru expoziție
ConținutConținut
Care este cea mai bună hrană pentru pisiciCare este cea mai bună hrană pentru pisici
Cat de companie de clasăCat de companie de clasă
© 2021 rum.perhegrigh.ru