rum.perhegrigh.ru

Conținut

conținut



poveste "Hotelul pet-friendly"

poveste "rebeliune pisica lui"


Laz pentru animale de companie


Ah, vremea astăzi este bună, du-te pentru o plimbare, este cu Kevin pentru a vedea și de a întâlni Vaska - alene se întinde, a crezut Sean. zbura Annoying spulberate în cele din urmă lenea lui, el a stat pe toate cele patru labe și repede se îndrepta către ieșire.

E timpul dietei - a spus el este adevărat, atunci când corpul său grăsuț stors printr-o gaură în perete, care era pentru el cel mai bun cadou pentru mulți ani de viață trăită închis, el a crezut.

În general, cât de des îi plăcea să vorbească, Sean, libertatea de circulație este principalul beneficiu pentru orice câine. Sean a avut nici o îndoială că apariția acestei găuri în perete minunat și a fost începutul în prezent, nu este viața de câine, plin de evenimente și aventuri.




Prietenul lui Kevin, cu care în această dimineață de vară minunată și speră să vadă Sean, a trăit alături. În prezent, au fost de acord asupra sufletelor numai atunci când gazda Kevin, urmând exemplul unui vecin, el a făcut o gaură prin tinda casei în care Kevin era deja în stare să mă liber în casă.

Prieteni discutat de multe ori acest eveniment și în unanimitate, a ajuns la concluzia că au fost foarte norocoși să se nască câini de talie mică. În caz contrar, ei nu vor fi în măsură să se întâlnească cât mai des și să conducă, ca să spunem așa, stil de viață activ.

Vecinului vorbesc pisica de genul asta, destul de sincer, amuzat, așa cum a simțit întotdeauna complet gratuit. El ar putea părăsi casa din orice fereastră. În plus, el nu a fost niciodată un homebody și iubit din copilărie teasing câinii din cartier și vă plimbați în căutare de aventură. Cel mai adesea, el le-a găsit, mai mult de o dată că va avea probleme serioase, așa cum a vorbit cu elocvență multiple Zgârieturile și pe corpul pisicii sale, cu atenție și acoperite de ochii indiscreti de păr roșu aprins.

Dușmanul jurat al tuturor cainilor Vaska nu doar să-i placă aceste "`Doi câini"Așa cum el de multe ori a pus în lor nu lipsit de strălucire intervențiilor emoționale. A fost aproape o poveste polițistă, care a fost mult timp cunoscut toate creaturile care trăiesc în zonă.

Multe pisici preferă să facă parte Vaska, mai ales atunci când a fost localizat într-o conversație, pentru că am auzit această poveste de multe ori înainte. "Dacă numai pentru el era ceva chiar mai impresionant ca el în cele din urmă "Am schimba recordul" - plâns de unele dintre ele.

Voi deveni slab și vechi va scrie un roman despre asta, bine, sau proprietarul namurlykayu ureche - de multe ori crezut Vaska. Ca proprietar al Vaska a fost jurnalist și destul de bine-cunoscut, pisica nu a lăsat speră să aducă povestea până la el. Cazul a rămas pentru mici, a fost necesar să vină cu un traducător din limba animalelor limbajului uman. Nu este ușor, dar este o invenție reală, în conformitate cu Vaska, și a ocupat gândurile sale când a văzut rătăcind pe drum Sean.

- Într-un fel de mers amice prea grele - pisica glumea. El știa că Sean îi plăcea să mănânce și nu ar putea renunța la piesa în plus. O gaură, care a apreciat, nu a fost mare. Amenințarea de a pierde libertatea de circulație a speriat sever Sean și în fiecare zi, el a trebuit să facă, nu este ușor de a alege între un castron și libertate.

- Este păcat că nu a dat lui Kevin Bax scoate limba ta - Sean răzbunare, amintindu-i povestea fuga din bine-cunoscute pisici hater Bucks Doberman.

- Angry te - implorat pisica. Da, și nu sunt bune - a spus Sean. Să mergem la Kevin, pentru a afla cum se simte, după atacurile de ieri.

- Ce? Sally? Ieri? Fără mine? Trădătorii! - Revoltat Auburn, bombare nenatural ochii la fiecare cuvânt.



- Haide, calmează-te pe drumul de gând să-ți spun, de altfel, este de asemenea necesar. Unde suntem fără tine - încercarea de a netezi amicul ultraj, a adăugat Sean.

Povestea lui Sean

- Ideea este Vasya - Sean a început povestea lui. Se pare ca un nou brand auzi anunțat urlând pe timp de noapte și în timpul zilei nu am văzut pe nimeni. Bob si Bunny viitoare de a trăi cu ei și ne-am întâlnit ieri.

Bob mi-a spus că o zi înainte de ieri pentru a vizita cu proprietarul sa dus, nu era nimeni acolo, toată casa Adulmecă și se uită la toate unghiurile.

Iepurasul de asemenea, urla pe timp de noapte timp de o săptămână ca aud. Strange a spus un astfel ca un fel de câine, dar nu destul. Și ce microfonie, de asemenea, nu este clar, ca un lanț poate plânge de foame. Nu am înțeles răscumpărător, a spus ea, nu înseamnă că, este un animal diferit.

- Vas nostru caz, trebuie să înțelegeți - fermitate a spus Sean. Iepurasul fată ea a fost emoțională, predispuse la mistificare. Posibile rele tratamente animalelor. Este necesară sensibilizarea publicului și de a pedepsi cumpărător de cai bătrâni.

- Intotdeauna impingandu, care nu este necesară. Nu e de mirare ai un nas scurt - a spus Vaska și Barb mulțumit mușcă mustața.

- Am un nas, pentru că am un pug și, de altfel, am crescut, spre deosebire de unii - ca întotdeauna, nu permite pisica coborâre, a spus Sean. Prin modul în care, de asemenea, nu a fost niciodată indiferenți la ceea ce se întâmplă. vă reamintesc la orice necazuri ne-a condus curiozitatea?

Aproape sufocare pe mustăți, pisica a strigat: - Skinner vorbesc despre! El ne chinuiești la moarte !!!

- Bob Nu intrați în panică, mai avem pe nimeni prins, și vom avea grijă de pisica - a terminat povestea lui, Sean.

lucru ciudat

Lucrurile nu sunt întotdeauna ceea ce par, iar mai multe persoane. Vaska știa sigur. De câte ori el a luat "lovi cu piciorul în fund" din cele mai frumoase pe fața de oameni care sunt de multe ori au cerut ajutor de la stăpânul său, așa cum el nu avea legături proaste și personal știa mulți oameni influenți.

Uneori, proprietarul a ajutat acești oameni, uneori nu, de multe ori pentru că nu a putut, și nu se poate considera că este necesar, din anumite motive, cel mai probabil semnificative, a crezut Vaska.

Dar, după ce sa întâlnit pe un jurnalist cale pisică îngustă, este de oameni care au ajutat stăpânul său, ar putea ofensa Vaska. Dar atât de recunoscător proprietarului - a crezut că pisica, încercând să înțeleagă taina naturii umane.

Kevin tocmai a mâncat și a fost în spirite bune, când a descoperit că ei au venit la el.

El a ieșit din casă printr-o gaură și sa întâlnit prieteni în curte.

- Orice informații despre cazul nostru? - Kevin întrebat Sean.

- Nimic nu - a spus Sean. Iepurasul a spus că va ști când ea aude urlând, ar trebui să fie gata pentru a vizita casa de țară, chiar și astăzi, eventual, pe timp de noapte.

Într-adevăr de știri Iepurașul a venit în acea noapte. Prieteni adunat la locul indicat și sa mutat spre poartă. Călătoria a durat mai puțin de o oră, ca și întregul sat, unde a locuit prietenii noștri, a fost posibil pentru a eluda o oră în sus și în jos.

Afară, casa arăta ca un conac oficial înalt.

- Oficial și cumpărător de cai bătrâni! - împărtășit gândurile sale Sean. - Ce este oamenii nu au suficient, că a luat pentru câini.

- Și tu speranță pentru această cruzime fata de animale implicate? - întrebă Vaska. Voi sunteți foarte opoloumeli. El este omul nostru pentru maltratarea animalelor pentru a atrage oameni, chiar dacă acest articol nu are, ni se pare special.

- valeriană Basil da, am cu mine - a încercat să dezamorseze situația, Kevin. Poate că totul este curat și fără brutalitate ...

Kevin nu a avut timp să termine gândul său, ca cei trei prieteni au auzit un urlet strident și prelungită.

gard înalt de protecție credibil pace locuitorilor străini ai casei.

- Ideile tale despre pătrunderea în curte? - Sean întrebat tovarășii săi, de rupere pauza generat urlând.

- Asigurați-un tunel - Kevin a sugerat.

- Ca taxiuri, voi înțelege cu siguranță - pisica a intervenit. Săptămâna se va săpa. Puteți închiria chiar și o aluniță, pe care-l ia numai. În general, eu iau problema pentru el însuși. Vezi copacul, a urcat pe ea, și acolo, pe ramura până gardul nu este departe. Voi deschide supapa de poarta si va fi de așteptare pentru tine în interior.

- Ei bine făcut Bob - pisica lăudat Sean. Așa vom face. Renunti un copac, și ne-am dus la poartă.

Vaska efectuat un salt grațios, și a dispărut din vedere în frunziș verde. Zece minute mai târziu, poarta a fost deschis și prietenii infiltrat liber. Șantierul a fost destul de mare și foarte bine întreținute. Mirosul de sânge în nas brusc lovit.

- Sean se simte, miroase aici o crima - a spus Kevin, în speranța de a confirma punctul său de vedere. - Poate că ai dreptate - Sean a răspuns, dar să nu sari la concluzii. Uite, am Vaska coada fluturand se pare că a găsit ceva interesant.

În colțul de lângă gard pisica este activ încearcă să atragă atenția prietenilor săi în locația lor. El a sărit, a subscris piruete coada, dar nu a făcut nici un sunet in frica nu este de a atrage atenția prietenilor tăi, și locuitorii din casa. Când a dat seama că el a fost observat, a oftat cu ușurare, iar dacă este înghețată în loc.

- Se pare că am fost prea târziu - a spus Kevin. Troika Fascinated privi capetele zdrențuite ale unui lanț gros încercuiește coroana copaci vechi.

- Ce atunci nafig ciobanesc caucazian - nu a putut ajuta, dar pisica comenta. Este doar un monstru de un fel. Hei, Sean, am o vezică slabă, poate merge fără mine - roșcata glumit.

- Poate un monstru, doar în cazul în care el este - a spus Kevin, cu atenție și se uită la o zonă bine luminată a casei.

- Noțiuni de lumină deja. Trebuie să mergi în casă, poate că vom găsi urmele, și, probabil, cele mai multe monstru - Sean transformat conversația la următorii pași.

Casa părea că amicii încă nepătruns decât gardul înalt, care, cu ajutorul savvy Vasile au reușit să depășească. De data aceasta, cu toate acestea, toate cele trei intruși erau în derută. Toate ferestrele din casa au fost închise ermetic, iar decizia privind intrarea în casă nu părea o sarcină simplă.

- Ei bine, trebuie să existe o cale de ieșire - izbucnit în pisică disperare.

- Vasya stau încă și privi în sus - a ordonat brusc Sean. Cat conformat cu sfială și a ridicat capul. Undeva în depărtare de zece centimetri deasupra capului său, el a văzut o rază subțire de lumină.

- Mama mea a fost o pisică, dar ceea ce suntem aici să se plimbe în jurul valorii de liber și încă nu au prins?

- Ai dreptate John, acest lucru preia mișcarea. Și noi nu a căzut, deoarece creșterea nu iese. În general, din moment ce băieții atunci când senzorul de mișcare va funcționa, cineva trebuie să iasă din casă. Aceasta este șansa noastră de a intra în casă. Obiecții au? - încrezător în planul său, a întrebat Sean.

În plin Threesome acord sa mutat spre ușa casei, în cazul în care au fost acolo, să-l puneți blând, nu este clar de evenimente.

Planul a funcționat chiar mai repede decât era de așteptat, a fost necesar să Kevin stea pe picioarele din spate și poke o sucursală într-o rază de lumină ca decoctul de ușă, aproape lipsindu Kevin posibil de evacuare.

Din casa a venit omul diminutivul, a trecut vioi pridvor și a început să inspecteze cu atenție zona șantierului, a pierde din vedere ceea ce se întâmplă în spatele lui.



Deftly palming de pe o bucată de lemn grea în ușă, Vasili a semnalat tovarășii lui, după care au început să se miște picioarele lor cât mai repede posibil.

- Wow casa! - pisica a strigat. Scratch ochiul meu, poate mă voi trezi!

- Bob aici - l-au adus înapoi la realitate pug. Se ascunde aici în spatele acel ecran. Și toți trei s-au grabit să se ascundă în spatele obiectului în umbră, în picioare singur față de un perete.

Potolit și se simt relativ sigur, prietenii mei au avut ocazia de a vedea casa din exterior.

O sală spațioasă, care a primit imediat toți cei care au intrat în casă era o camera dreptunghiulara, cu tavane foarte înalte și o scară în spirală care duce la etajul al doilea. Mobila in camera lipsea, cu excepția unui ecran de lemn modest, vopsit negru, în care scop a fost un mister pentru toate puțini vizitatori la casa.

Cu toate acestea, aproape de ușa din față abia ghicit existența de haine, frumos construit în perete, se pare că, în scopul de a nu încălca integritatea acestei camere ciudat, ai cărei pereți de la podea la tavan, au fost pictate imagini sumbre sunt pline de sânge și violență.

- Nu a fost Bob, și nu a spus nimic despre aceste arte? El este orb, acest lucru este Bobtail ta. Sau nu a tăiat trei ani, iar același lucru nu a înota - a fost pisica indignat.

- Liniștit, se pare, cineva este - înghiontit pisica Kevin, așa că a calmat.

Ușa se deschise și a intrat în casa celui care a lăsat trio-ul, deși nu din propria sa voință. Deschiderea ușii dulapului, el smuci mâna viguros, iar galeria vizitatorilor ocazionali a văzut imagini teribile dispar încet sub capacul în jos din structura tavanului care imită pereții proaspăt vopsite.

Iată răspunsul Kevin - Sean șoptit la ureche. Locuitorii acestei case este bine capabil să ascundă secretele lor. Dar nu de la noi. Cu toate acestea, Vasya?

- Murrr - a fost de acord pisica și frecat ghearele lui de perete fals. Ei bine făcut, niciodată nu cred că acest decor. Se pare că omulețul a decis să-l joace în condiții de siguranță. Am găsit pe nimeni în curte, aici și a decis să "mânji" ascunde doar în cazul. Prin modul în care a plecat?

- M-am dus în sus și trebuie să ne mișcăm, și aici puteți sta toată noaptea și nu știa nimic. Hai Bob vom explora în etajul al doilea va trimite?

- Ca întotdeauna, Bob mai întâi pe mine. Eu, desigur, pentru a realiza acest act eroic, dar știi, dacă nu mă întorc, va fi pe conștiința ta! - elocvență gesticulând a spus laba de pisică și a alunecat pe o scară în spirală, ceea ce duce la foarte vizuina monstru.

- Crezi că Kevin, ce este acest ecran? Nici o funcționalitate, și obiectul de decor său nu se va numi. Am văzut deja că în această casă totul este lăsat la voia întâmplării. Și această bucată de lemn trebuie să fie un sens. Creierele încordate. De ce oamenii folosesc ecranul? - el a cerut un brainstorming însoțitorul lui Sean.

- Pentru ecranare, împrejmuire, acoperă ...

- Spot - a spus Pug. Ea - acoperă. Acest lucru înseamnă că ei au ceva de ascuns aici de ochii indiscreti. Este necesar să se examineze zona peretelui și podeaua, care este ascuns în spatele ecranului.

Fără a pierde un minut, câinele s-au grabit sa adulmece si pounding picioare, în locul numit.

- Am găsit - numit Sean Kevin apăsând ușor în jos pe fereastra mică, bine deghizat ca un perete gol. Mai degrabă, se pare ca o gaura pentru câine decât la om ușă.

- Acest lucru este exact - Sean a fost de acord, dar asta e fiara în mod clar mai mare. De asemenea, nu uitați că acest lucru este doar decorarea peretelui. Acest perete este probabil să aibă, de asemenea, un pasaj secret. Voi merge pe o căutare, și vă așteptați Vasile, el nu ar supraviețui dacă revenirea nu ne va găsi pe loc. Restul vieții sale, pisica va trebui să taie ...

geamăt adânc seeped din găurile ușor deschise în perete.

- Din fericire, acest lucru este Vasya ucide - a comentat ironic Kevin

- Desigur, nu mi - a apărut dintr-o dată pisica replicat. Mi-ar fi țipat ca mii de oameni din China! De fapt, există cineva care să taie, iar tu glumesti glume. Doar unele animale! Fiarele! Câini! - gesticulând emoțional, pisica năpusti repede în gaura.

- Ordinul pisica mai eroic ... el a cerut, împingându-o clipă fața roșie în gaură.

Pug și Dachshund, l-au urmat ascultător pentru a salva moarte "biet om", Niciodată nu pune la îndoială că ordinea și să le atribuie "nu straluceasca".

Deschiderea în al doilea perete a fost găsit repede. Aceeași dimensiune ca și primul, acestea sunt ușor de deschis cu un singur picior atinge. Distanța dintre cele două ziduri era destul de spațioasă. Dacă se dorește, necunoscutul artist care a pictat pereții, ar putea opera cu ușurință la un peisaj redus. Întrebarea care a fost artistul si de ce a pictat aceste imagini teribile, și nu a spus cu voce tare, dar intrigat de toți. Răspunsul este aproape, a simțit nasul lor experimentat Libero.

- Asta marchează monstrul nostru - a subliniat la podea de piatră, Sean, atunci când toate trei dintre ei au depășit cea de a doua gaura din perete. Era clar că animalul este eliberat din lanțurile în curte, și a vizitat aici, după cum a mărturisit cu elocvență resturi de blană și urme de sânge.

- Ce-i acolo, Bob? De ce ai tăcut? - Kevin întrebat, surprins de faptul că pisica nu spune nimic despre rezultatele explorării.

- Rich, antichități, picturi și așa mai departe. Shorty a intrat în una dintre camere. Am ascultat la ușă, în liniște, cred că era singur acolo. Mai mult decât oricine din casă. pace completă și ordine.

Nu înțeleg de ce proprietarul casei în pustie nostru stabilit? Se pare că are ceva de ascuns.

Ca dovadă a concluziilor unei pisici din nou pe partea de sus, a auzit gemete.

Băieți, uita-te la dreapta, se pare, este ușa - a atras atenția prieteni Sean.

Două minute a luat-Kevin pentru a rula la ușă neobservat. Ușa era întredeschisă. Kevin poked capul prin crăpătura și am văzut un gazon frumos împodobite.

- Această ușă duce la curtea casei - Kevin a spus, revenind la camarazii săi. Se pare că este folosit ca rezervă. Prin monstru ei și a intrat aici. Uita-te pentru scări, strada era deja lumină, și apoi întuneric, nimic nu este vizibil.

- Este întuneric pentru tine, și eu pot vedea totul acolo scară - au o labă în direcția opusă de pisica ușii. Doar nu prostii și eroism. Acum lasă-mă, oh, te rog! - a pledat Vaska.

O scurtă urcare, iar intreaga companie a fost pe punctul de camere mici. Razele soarelui de dimineață a încercat persistent drumul lor prin fereastra îngustă a camerei secrete. lipsa Vadit complet de mobilier, nu de numărare pat masiv, strâns legat de podea cu inele metalice.

Pe pat pune un om. El a fost complet gol și a arătat nici un semn de viață.

- Bob ne e dor de tine înainte în timp ce a cerut - împingând o pisica in parte, a spus Sean. Du-te, pentru a clarifica situația.

Vasili strecurat încet spre pat, a sărit pe ea și presat laba la gâtul omului.

- Late - a spus el pisica, el e mort. Agățare cu gheare, situată lângă foaia, pisica trageți încet spre tine pentru a acoperi decedat. Un obiect a alunecat de pe foile și a căzut la podea.

- Și ce crezi despre asta? Încă nu știam? Cine este acest om? De ce a murit? În cazul în care monstrul?

Nu mai sporovăind Bob, taci din gură un minut - Sean probleme de flux oprit. laba Hooked obiect căzut, a adăugat el, este un computer comprimat, nu au accident și nu se oprește, și se pare că aici vom găsi răspunsuri la toate întrebările noastre.

Toate trei se uită înfometate la ecranul computerului și a început să citească.

recunoaștere

Răzbunarea este aproape, va depăși toate, mai devreme sau mai târziu. Unii chiar și în această viață, acum eu știu sigur.

Povestea mea a început în urmă cu șaisprezece ani, când am început cariera mea în poliție. M-am mutat rapid pe scara carierei, pentru că el a fost inteligent și a știut cum să vă rugăm să superiorii lor. În zece ani am ajuns la astfel de înălțimi pe care el ar putea permite mult, deși, în fiecare sens. Gustul este Posomorâte viata, bucuriile umane simplu a încetat să atragă. beneficii exclusive deja am avut, am vrut să emoții excepționale.

Femeile, droguri, am incercat tot ceea ce banii pot cumpăra. Până când m-am stabilit intr-o alta, sete mai extreme. Am vrut putere peste tot și peste tot. Aș dori să suprime, umili și rapiță. Și în acest sfârșit am găsit o adevărată plăcere.

Am învățat să se ascundă cu atenție faptul că duce o viață dublă. Numai victimele mele știa adevărata mea natură. Teama lor, durerea, angoasa mi-a adus o astfel de plăcere pe care nu aș fi în stare să se oprească.

Am transformat într-o fiară. La care eu, sincer, ar absolut nu-mi pasă dacă n-ar fi un lucru, ma surprins la început și mă omori acum.

În cele din urmă în posesia sufletului meu, animalul trezit în corpul meu. Noaptea, el a luat bucata trupul meu cu bucată. Totul a început cu conversia mâinile în labele stufoase. Apoi, el a început să se întoarcă picioarele, apoi capul lui, până când tot corpul meu nu a suferit o transformare completă. În după-amiaza un om, un monstru pe timp de noapte, așa că am trăit în ultimii ani.

durere de transformare Straniu complet ma epuizat. Trebuie să întreb managerul meu, singura persoană care știe secretul meu, trebuie să dețină în jos lanțul. Controlați-mă în masca unui animal, în caz contrar este imposibil.

În fiecare zi, o persoană mai slabă în mine. Gândurile sunt confuze, forțele fizice la sfârșitul ... Știu că voi fi mort în curând, și se va întâmpla în corpul uman, este posibil astăzi.

Fiara nu o să mă ridic. Niciodată nu se va transforma într-o complet. El hărțuiește și ucide. Moartea nu mă sperie, sunt obosit mort ...

În această poveste sa încheiat cu monstrul. Poate că el ar scrie altceva, dar forțele în cele din urmă l-au lăsat atunci când a deveni un om complet.

- Nu am înțeles niciodată oameni - a spus pisica. Principalul lucru ei sunt mai buni decât noi? Noi, știi, animalele, și ei sunt oameni, chiar și atunci când au făcut mai rău decât animalele. Ei bine ... e ... am, desigur, nu înseamnă.

- Bob, nu încerca să înțeleagă oamenii, este un efort irosit, ei înșiși nu înțeleg. În plus, cred că e timpul. Am mânca pe un program si gazda la casa mea singur, nimeni să aducă chiar și papuci - Sean amintit.

Trinity se duse la ușă și încet a părăsit locul al naibii. Home Toate trei au așteptat pentru un mic dejun consistent și gazdă atent.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Virusul leucemiei felineVirusul leucemiei feline
ConținutConținut
Pisici Herpes (gripa pisică)Pisici Herpes (gripa pisică)
Dimensiunea creierului la sistemul de operare „avansat“Dimensiunea creierului la sistemul de operare „avansat“
Cele mai frumoase grajduri din lumeCele mai frumoase grajduri din lume
ConținutConținut
Care este numele wether?Care este numele wether?
Proveniența terrierProveniența terrier
$ 24 Mii de armură pentru oreion$ 24 Mii de armură pentru oreion
Cum de a face prieteni cu un cerbCum de a face prieteni cu un cerb
© 2021 rum.perhegrigh.ru