rum.perhegrigh.ru

Conținut

conținut



poveste "rebeliune pisica lui"

poveste "Laz pentru animale de companie"


Hotel cu animale de companie (continuare)


înecat

vis ciudat a fost lăsat, iar Sean a decis că încă nevoie să meargă la lac. Nu voi găsi Kevin, du-te singur, m-am decis Mops și se îndreptă spre ieșirea din hotel.

In curte era zgomotos, ca noaptea trecută. Aici, oricine poate găsi ceva pentru toată lumea. Sean se uită în jur și a văzut două Dachshund, cu entuziasm bâjbâind în cutia cu nisip. presat ușor părți, Kevin și frumusețea Chocolate se bucură de un joc favorit. Un nor dens de praf mahmur săpători, ascunzându-le de ochii indiscreti.

prietena dispărută, Sean gândit, și a mers spre lac.

- Hei, amice - a salutat pug spatele. Sean uitat înapoi și l-au văzut, întorcându-se repede peste labele, Kevin se execută.

- Departe de a merge fără mine?

- Se pare că ai fost foarte ocupat, pur și simplu te-ai decis să nu deranjeze. Ai lăsat în pace doamna mea, apropo, care e numele ei?

- Bonya l să se răcească. Lasă-mă să te prezint. Ei au o săptămână aici cu proprietarul live. El spune că nu l-au văzut deloc, pentru oamenii de aici chiar mai distractiv decât animalul. În plus, oamenii de aici sunt de acord rapid, probabil, dragoste pentru animale în comun.

- Am avut un vis Cavy, unul ciudat. Ca lac trebuie, pur și simplu nu știu de ce. Așa că am decis să Scout situația, în afară de o natură magnifică aici, uita-te în jur.

Kevin distras de conversație și o grabă în jurul valorii. molid vechi de un secol, supla condus de vânt într-un dans lent, rânduri dense ocoleau calea care duce la lac. Înainte întindere deja părea de apă, încadrată într-un oval țărmuri.

- Ce vom căuta și unde? - Kevin întrebat, ca prieteni au ajuns aproape de lac.

Nu știu, poate doar înota - Sean a sugerat.

Basset și pug a mers încet în apă și a plutit.




- Apropo, eu nu știu cum să înoate, Kevin brusc aminte, când țărmul a fost lăsat mult în urmă. Ei bine, cel puțin eu încă mai cred - a spus el.

- Sunteți încă o mulțime de ei înșiși nu știu, taxa de - a încurajat pug nou înotător. oportunități sunt enorme Canine, ai nevoie doar pentru a le deschide in tine sau de a găsi o gazdă adecvată, care va ajuta să se deschidă. Vaughn aceste ancii vezi?

- Da - Kevin bolborosit, nu foarte acordat la conversație în timpul îmbăierii.

- Navigând acolo, acolo printre trestii, puteți vedea unele animale de păsări de apă, și este timpul la mal, apoi se înece din nou. M-am înecat și nu suficient pentru a fi complet fericit - Sean a comentat ironic.

După ce a luat o pauza de pe teren, prietenii sa dus la stufului, care au început cu adancituri, nu departe de țărm. Trecei prin primul set de plante, în picioare piept adânc în apă, Shawn a observat ceva tridimensional, bine blocat în tufiș. Sac sau unele haine, el a crezut, și a făcut drum spre subiectul. Se apropie destul de aproape, astfel că este suficient de bun pentru a lua în considerare acest subiect, care a atras atenția, Sean a înghețat. Era cadavrul unui câine, pe care îl cunoștea.

Kevin este în cele din urmă de peste, a decis să nu urmeze și a revenit la mops mal. Vezi Sean uimit, a apărut din tufiș, mult l-au surprins.

- Sunteți aducerea văzut acolo - nedumerit întrebat Kevin.

- Cavy mai rău, mult mai rău acolo în trestii plutitoare cadavru Tyson.

- Tai-somn-bine, e pit bull, pe care ne-am întâlnit ieri, pe o cale îngustă a hotelului - greu pentru a colecta gândurile sale, a spus Kevin.

- Vino aici prietenul meu, să-l, noi încă nu a ajutat - să iasă din apă, a spus Sean.



zi "Merry Paul"

Hotelul sa întâlnit prietenii pe care se întorc râde rapid. sărbătorit "Merry Paul"Aceea de a oferi, distinge prin faptul că el niciodată trist, și toată viața lui a fost râs. Aproape toți ar putea fi subiectul de distracție pentru Paul. El a găsit amuzant, chiar și în cazul în care oamenii simpli nu au văzut nimic. Unii au considerat că era bolnav mintal, dar nu și alte semne de boli psihice, în plus față de crize frecvente de râs incontrolabile la ea, în general, nu a fost observată.



Cu toate acestea, oamenii care s-au adunat în curte, râzând nu este doar. În prezent, a fost organizată reprezentarea artiștilor în genul de pantomima. Oamenii au adunat un număr mare de aparent de prezentare a fost foarte interesant.

- Nu crezi că moartea lui Tyson, nimeni nu pur și simplu nu supărat, dar nu alarmat - Sean întrebat, surprins de ceea ce se întâmplă.

- Poate că pur și simplu nu știu ce sa întâmplat. Tyson este încă proprietarul nu a avut suficient de câinele său sau nu a spus despre dispariția lui. Știi, câinele este liber de partea gazdă și vice-versa.

- Poate ai dreptate Cavy, dar ceva îmi spune că acest caz nu este clar. Să așteptăm inițiativa proprietarului pit bull. Apropo, ar fi frumos să-l cunosc într-o cameră de hotel și a stabilit supraveghere. Și acum, dacă e timpul să mănânce?

- Foarte du-te. Bonya a spus, există un restaurant bun pentru câini, cum ar fi un restaurant. Poate să ia o privire - Kevin a sugerat.

Restaurantul canina, în general, privit ca un om. Doar mesele erau atât de mici încât chiar și un câine de talie mică ar putea ajunge cu ușurință la castron, care a fost construit în partea de sus a tabelului de lemn. Scaunele nu erau, dar distanța dintre bolurile au fost destul de suficient pentru a mânca în liniște, fără a fi distras de un castron vecin pe masă.

zi "Merry Paul" nu ocolit și un restaurant de câine. În mijlocul fiecărui tabel au fost plasate siliconice impresionante figuri de mărime ale zâmbitoare sau râs deschis câini de diferite rase.

- Vino aici pentru masă, un pug - Kevin Sean a sugerat. El a fost doar doua boluri vor fi în măsură să vorbească calm, fără martori.

- Ei bine, și eu zambesc la el, aproape ca în semințele de publicitate tartrului - Kevin observat atunci când prietenii a luat o masă pătrată pentru două persoane.

- Asta meniu - Sean a spus, arătând spre picioare labei pe masă o bucată de hârtie introdus într-un plic de plastic pe picioare. Se pare că alegerea dintre noi aici, nu dau. Dish din zi și, mânca dimineața și după-amiaza și seara. Restaurantul este, de asemenea, numit ...

Nu mai devreme a avut mops exprima toate nemulțumirea față de instituții, cum ar fi masa chelnerul a venit și a căzut în farfurie sa castron de zi. Prea, și el a făcut cu un castron de Kevin, apoi a mers tăcut.

- Și serviciul mă uit aici la cel mai înalt nivel - nu doresc să se calmeze și a continuat să bâzâi pug. Pate de carne de vită cu legume piure, citiți meniul, Sean, nu sunt în măsură să identifice originea masei de culoare maro deschis, situată în castron lui.

- Mmmm - Kevin bolborosit. Wow atât de gustoase. Desi se pare ca, trebuie remarcat, nu contează.

Sean pentru un moment distras de conținutul său castron Ferris și privi în jur. Animale de companie cu plăcere a mânca o farfurie de zi "Merry Paul"Unii Slurp tare și alte umflat, era clar că, în afară de el decât orice clienții nemulțumiți, pur și simplu nu.

Din nou, referindu-se la meniu, pug citit cu voce tare, mousse de smantana pentru desert.

- Sanatate - a spus Kevin. Yummy, probabil, implozie în curând, și că nu va primi desert.

pufni ușor vasul zilei, mops a început masa. După masă principală a fost mâncat, și lins cu atenție castron, a adus desertul, care a fost, de asemenea, foarte apreciat, chiar și într-un astfel de client ca pug greu de mulțumit.

o nouă cunoștință

Bine hrănit și prieteni fericit mers încet la hotel. Nu este clar cine a avut ideea de a construi o facilitate pentru organismul felinelor de câine, bine închis nu este mare, dar un gard de încredere.

Realizarea că ei merg de-a lungul gardului, în cazul în care trăiesc pisicile, inspirat de prieteni pe gânduri triste despre ceilalți să rămână acasă.

- Cum a fost sărac, fără noi - primul gând al lui Kevin Vaska cu voce tare.

- Ei bine - Sean a sugerat. Tachinează lanț Bax și fură brânză din împrăștiate Baba Klava.

- Miau, miau - a spus cineva de la gard.

Câinii se uită unul la altul și se uită la locul unde serviciul militar obligatoriu a fost auzit meowing.

Continuare ...

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Bober rupt de livrare de țigări de contrabandăBober rupt de livrare de țigări de contrabandă
ConținutConținut
Virusul leucemiei felineVirusul leucemiei feline
ConținutConținut
ConținutConținut
Pisici Herpes (gripa pisică)Pisici Herpes (gripa pisică)
Dl riscuri și rățuște saleDl riscuri și rățuște sale
Fotograf macacFotograf macac
Care este numele wether?Care este numele wether?
Delfinii merită drepturile omuluiDelfinii merită drepturile omului
© 2021 rum.perhegrigh.ru