rum.perhegrigh.ru

Conținut

conținut



poveste "rebeliune pisica lui"

poveste "Laz pentru animale de companie"


Hotel cu animale de companie (continuare)


Strada era întuneric, și să vedem ce se întâmplă la gard, a fost dificil.

- Da, sunt aici - a spus străin, dintr-o dată se află chiar în fața ochilor prietenilor săi.

contra aleatorie sa dovedit a fi bine pisica. Cel puțin, așa că mulți au crezut, și numai unii, să-l puneți blând, nu a considerat-l frumos. Faptul că străinul, care sa întâlnit pe drum Sean și Kevin, a fost un sfinx.

- Bună la câini - am salutat Sfinxul. Lucrul trebuie să-ți. Prin mine eu nu pot invita, să știi. De aceea, voi vorbi pe scurt și numai în cazul.

- Cameră I este situat convenabil - a început să expună pisica esență. Și eu, știi, este înclinat la observația, un hobby am mașini și are în mod corespunzător, ei bine, nu mă desigur, proprietarul, dar este irelevant. Deci, aici stau, noaptea trecută atât pe balconul ei și a văzut că rola cei doi bărbați zhivohod. Și în interior, ceva mare, înfășurat într-o cârpă. Este ciudat pentru mine a fost chiar suspect. S-au dus la lac, spate în spate patruzeci de minute mai târziu, dar cu un zhivohodom gol. Apoi a aruncat căruciorul de la intrare și a intrat în hotel.

- Astăzi sa dovedit a fi o zi rece, nimeni nu a mers la lac, în afară de divertisment în hotel în onoarea zilei "Merry Paul" așa că abundă. Dar nu și pentru cei doi câini, așa cum am înțeles, când am văzut rătăcitor la lac.

- Ai găsit-o? - Doar cere pisica, fără a intra în detalii.




- Ce este? - I-am răspuns cu o întrebare, Sean, schimbul de priviri cu Kevin.

- Hai, că au fost duși la lac? Nu crezi că eu sunt cu ei în același timp? Sau ai un alt motiv să nu ai încredere în mine? Poate că nu găsești nimic? - Nu lasa Sfinxul.

- Cred că ar trebui să spun întreaga poveste - Kevin a apelat la celălalt.

- În trestiile de pe lac, am dat peste un cadavru al unui caine - pisica curios a spus Sean. Dar nu putem fi complet siguri că noaptea trecută în zhivohode efectuate exact cadavrul câinelui nefericit.

- Nouăzeci și nouă la punctul nouă la sută. Acest lucru nu este un astfel de hotel simplu, așa cum se pare - a spus pisica cu pricepere. Uita-te pentru locuri care sunt ascunse de ochii indiscreti - adaugă Sfinxul și a dispărut la fel de brusc cum apăruse.

- De ce a decis că ne urcăm în el - cu voce tare gândul lui Kevin, asigurându-vă că pisica nu mai este în apropiere.

- Aparent Cavy, frunte au scris că Sui nasul lor în cazul în care nu ar trebui. Dar într-un fel nu era un mod politicos să dispară fără a spune chiar la revedere - a spus Sean.

Recuperarea dintr-o dragoste neașteptată, prietenii au continuat pe drumul spre hotel. La capul de ambele gânduri diferite filate: care ar putea ucide un câine, de ce să ia viața câine săraci este periculos să trăiască în hotel, care va fi următoarea, în cazul în care să caute un loc ...

- Ce loc a însemnat Sphinx? - Nu am putut rezista gândirii pug singur. Hotelul este mare, iar camerele în ea un număr foarte mare. Zhivohod se rostogoli, așa că, cel puțin, pădurea din zona de căutare pot fi eliminate. De ce nu se teamă că o notificare lor. În timpul nopții, de asemenea, nu toată lumea doarme, sunt acelea, cum ar fi noul nostru prieten.

- Poate că pur și simplu nu au avut de ales - stabilit versiunea sa a avut loc în noaptea Kevin.

- Poate că un prieten ar putea fi bine - a spus Sean. Acesta este un alt argument în favoarea a ceea ce să caute nevoie aici. Nu înțeleg de ce nu l-au îngropat în pădure.

- Este puțin probabil ca au presupus că organismul este blocat în trestii. A fost de a transporta în oraș. Doar aici, pe site-ul moartea subită a unui animal de companie poate afecta grav reputația hotelului și să perturbe turiști. La celălalt capăt al lacului cadavrul unui câine nu interesant pentru nimeni.

- Se pare că acest lucru - a fost de acord cu argumentele Sean taxele. De ce să mergi la un hotel pentru a ucide animalele de companie sau în care trăiesc un hotel maniac care urăște câinii și acest lucru nu este ultima lui victimă. Poate că a fost un accident, care a decis să nu dea publicității. O mulțime de întrebări și nici un indiciu.

- Maniacs - a adăugat Kevin. Notă, au existat două. Deși versiunea pe care conducerea hotelului este benefică pentru a ascunde moartea unui animal de companie, pentru mine personal, cum ar fi. Mai mult decât atât, nu contează dacă a fost accidentală sau violent. Ei ar putea participa la ascunderea cadavrului.

- Să presupunem că Tyson a căzut de pe o scară, fără succes, și-a rupt gâtul. Personalul hotelului a găsit corpul, așteptând noaptea și a luat-o la lac.

- Ea nu funcționează - a respins versiunea de Kevin. În primul rând, un accident fără martori este puțin probabilă. Și în al doilea rând, ei bine, este timpul pentru a vedea un proprietar de neconsolat în căutarea câinelui său, cu excepția cazului, desigur, că nu știe ce sa întâmplat.

- Proprietarul, este comportamentul proprietarului unui pit bull și încurcat - Sean a fost de acord. Ai observat, de asemenea, astăzi, în mulțime. Starea de spirit trebuie să spun că a fost excelent.



zi de plajă

În timpul conversației prieteni nu a observat cât de repede a apărut la ușa camerei sale. Lăsând raționamentul lor, au mers fiecare la camera lui, unde adormit repede.

În dimineața următoare a fost soare și mult mai cald decât ieri, oamenii cu animalele lor au fost scoase. Zoe Natasha nu este o excepție, hrana pentru animale micul dejun câini, au decis să-și petreacă o zi pe plaja din apropierea lacului. sac de pânză mare, colectate cu atenție Natasha, de-a lungul o pătură plajă, vesta de câine pentru înot, câteva sandvișuri cu cârnați afumați și două oase mijlocii de viață.

Plaja, spre deosebire de ieri a fost plin de oameni și animale. Câini și proprietarii lor de înot fericit sau doar stropirea în apa caldă a lacului. Cele mai bune locuri de plaja de hotel au fost deja ocupate, așa că Zoe Natasha a primit doar un oraș de la distanță în apropierea trestii, unde oamenii erau puțini.

- Astăzi găsi exact - îi șopti lui Kevin pug, atunci când au retras de la gazde o distanță bună. Masa de oameni, chiar dacă nimeni nu a ajuns încă trestii, se va întâmpla oricum, mai devreme sau mai târziu.

Care se încadrează în stuf minge mică, a confirmat imediat ipoteza de prieteni.

- Ei bine, în cazul în care te arunci - a spus femeia nefericită. Acum, du-te și căutați mingea acolo.

Micul terrier, a cărui jucărie este probabil să eșueze, și a fost aruncat mingii a fugit nervos lângă stuf și lătra tare.

Bărbatul, a cărui distribuție și femeie nemulțumit urcat fără tragere de inimă în tufișuri. Găsiți rapid Terrier-ul de jucărie nu a reușit. Examinând întreaga creștere stuf de-a lungul și peste omul în cele din urmă a venit pe uscat, care transportă mingea găsit.

- El nu a găsit. Deci, cadavrul nu mai este acolo - a spus Kevin.

Fără a răspunde la prietenul său, Sean a înghețat ca un caine de vanatoare, frica de a speria departe Ascuns în joc Bush.

- Ce sa întâmplat - Kevin a strigat.

- Psst - avertizare prietenul său, pug șuieră.

Kevin întoarse capul și a văzut doar câțiva pași distanță de tine familiar patru, în mod pașnic rătăcind în căutarea unui loc confortabil pe plajă. În acest moment câinii nu erau singuri. Se pare că proprietarii lor, precum și multe alte rezidenți ai hotelului, am decis să-și petreacă ziua cu animalele lor de companie la lac.

Fluierând o melodie veselă, și a mers împreună cu ei proprietarul Tyson. un fel teribil American Staffordshire Terrier, ascultarea indiscutabilă la fiecare mișcare a gazdei, a mers pașnic în lesă alături.

Când pericolul a trecut un grup de prieteni uimit și sa stabilit în cea mai îndepărtată parte a plajei mai aproape de pădure, Sean și Kevin a revenit puterea de exprimare și capacitatea de a muta.

- Ori de câte ori văd această companie, am posedat un sentiment de neputință, mi se pare că gândurile lor sunt ocupate exclusiv de violență - Kevin a recunoscut.

- Ei arata foarte înfricoșător. Dar ele sunt doar animale de companie, la fel ca tine și pe mine - a încercat să protejeze roca formidabil Sean.

- Și cred că Tyson a fost un psihopat adevărat. Amintiți-vă cum a înfășurat cu o jumătate de tură. Arată numai acest deget, el va musca creierii. Și acest nou maestru în lesă cu Tyson, în opinia mea, nu mai bine. Da acestea sunt, sincer, suspect - a spus Kevin.

- Crezi că au avut o cădere afară și a rupt un prieten? Și unde a făcut Stafford? Poate că acest taur, proprietarul Tyson a venit aici cu doi câini? - stropite cu întrebări pug.

- Orice ar fi fost, este clar că nimeni nu jelește pentru un pit bull. Se pare că el nu a fost drumul spre stăpânul său. Nici un organism, și toată lumea este fericită. Poate că nu ar trebui să se scurgă în cazul - a întrebat un prieten ezitant, Kevin. Și a adăugat el, câinele nu a venit înapoi, și nimeni nu pare să nu vreau să știu ce sa întâmplat cu bietul om.

- Nu-mi pasă Cavy, știi, și eu sunt sigur că, de asemenea. Poate că acest lucru nu a fost un pit bull și un câine frumos, dar cel mai probabil va ucis. Poate că suntem cu toții în pericol. Noi trebuie să se uite în materie, știi.

- Deci, de odihnă în jos de scurgere, ca întotdeauna - murmură irritably Kevin și a mers la apă.

Natasha a observat că animalul ei este de gând să înoate repezit la el cu o vestă de înot. Rituri onorariul, ea a revenit în liniște la covor. Blastămă pe dispozitiv fantezie, Kevin aruncat cu disperare în apă și a plutit.

A doua victimă

În a treia zi după descoperirea teribilă în trestii era absolut clar că dispariția unui pit bull, nimeni nu îi pasă. În plus, în dimineața zilei de-a treia zi de concediu nostru a prezentat nu este indiferentă față de ceea ce se întâmplă cu prietenii următoare surpriza.

O bucată de hârtie pliată frumos ascuns sub ușa numărul necunoscut de câine cu caracter personal, în cazul în care a trăit un pug, a fost de așteptare pentru ținta sa.



Întinzându-se alene pe canapea și nu doresc să se ridice, Shawn observat apariția unui obiect străin de ușa din coridorul comun.

Cred că mesajul, el a crezut, dar nu se mișcă. Climb încă nu a vrut să. Acest lucru este Kevin dragoste sucit, dar eu nu sunt la fel. "Eu scriu, ce mai mult ..." a continuat imaginarea despre conținutul Sean notei. Poate că ea are camere mixte.

Sean a fost foarte familiarizat cu produsul "Evgheni Oneghin". El a amintit în special părțile care sunt de sute de ori pe zi, ar putea fi auzit de nepoata camera Zoya, care a fost stau cu ei vara trecută. Fata nu-i place de lectură și preferă să se familiarizeze cu clasice cu ajutorul cărților audio. Se pare că scrisoarea Tatyana la Eugene a trebuit să memoreze. Nu se știe dacă a fost posibil nepoata, dar a reușit să pug și proprietarul său, deși nu din propria sa voință.

Tuk - tuk sunet de câteva lovituri cu o labă moale pe ușa camerei de câine. Pug ar dori să invite un oaspete să intre, dar amintindu-și că întotdeauna închide ușa în noaptea.

Trebuie să te ridici, nemulțumiți murmură în șoaptă, Sean și alene se îndreptă spre ușă.

- Încă adormit - a spus vesel Kevin, când a fost lăsat să intre. Unde este Zoya ta de ce câinele în dimineața nu este încă hrănire - Kevin a adăugat într-o manieră neobișnuită.

- Nu se întâmplă cu tine Vasili Ivanovici nu confundat - tras prietenul pug.

- De altfel ai o scrisoare aici - Sean a spus, predarea prietenul lui a luat o bucată de hârtie de la podea.

- Me - Kevin a spus în surpriză, a deschis mesajul și a citit-o cu voce tare noaptea trecută. A doua moarte.

În plus față de cele patru tăiate din articole de ziar și cu atenție lipite pe hârtie cuvintele conținea o notă și semnătura autorului. Cel puțin, amprenta labei care pisica a privit a rămas pe hârtie sunt cei care a fost destinat mesajul.

- Se pare ca noul nostru prieten nu a dormit noaptea trecută - a concluzionat din citirea mesajului Kevin.

- Cel mai probabil, el nu a dormit pe timp de noapte, de vânătoare pentru maniaci, exportul de cadavre de câini la lac - a spus Sean.

- Crezi că a fost ca Tyson? Și cine este acest al doilea? - Am cerut opinia prietenului său Kevin.

- Pentru a răspunde la întrebarea dumneavoastră, mă tem, va trebui să pătrundă în corpul pisicii. Este păcat că informatorul nu era verbose în mesajul său. Va trebui să-i plătească o vizită.

- Oh, Doamne - imitând oameni, nu este clar căruia Dumnezeu numit Kevin. Am crescut frica de pisici, mai ales în cantități mari. Poate mai bine doar pentru a tangaj, sigur, este rândurile lor pierd din nou.

- Ei iau, de asemenea, o privire mai atentă - pug puternic pronunțat și a intrat în camera de amanta sa, să ceară rămase în micul dejun.

Ultima victimă

Penetrarea pisicilor au fost planificate pentru seara.

- Am ajuns la locul unde au întâlnit sfinxul. Cu siguranță există o gaură. În cazul în care o pisica a trecut gardul, atunci vom putea intra pe teritoriul corpului pisicii - a sugerat Sean.

A doua zi a trecut repede. Prima jumătate a anului a fost plecat pentru o plimbare în pădure cu stewardesele, a doua jumătate a avut loc de la piscină, în cazul în care Natasha a învățat persistent animalele de companie să înoate fără o vestă. Deși Kevin știa deja cum să înoate bine, el a pretins că din când în când să se înece, jucând în mod deliberat până la amanta lui.

Seara a fost rece, așa că după curtea întunecată a hotelului este complet goală.

- Și ce urmează - Kevin întrebat, atunci când prietenii săi a ajuns la punctul în care a avut loc o întâlnire cu Sfinxul.

- Noi căutăm o gaură prin care pisica a venit prin gard - Sean a spus, cu ochii pironiți într-o carcasă de beton gard de incorporare.

- Ajută-te - pune o pisică, suprafață de întuneric.

- Avem puțin timp, urmați-mă - a ordonat pisica, nu de așteptare pentru un răspuns.

priviri Schimbate unii cu alții și fără să spună un cuvânt, Libero a mers ascultător în spatele Sfinxului.

Gura de vizitare în corpul pisicii a fost ascunsă cu grijă prin gaura crengi de copac în gard. Aflandu-se pe teritoriul corpului pisicii, sfinxul a explicat în cele din urmă ceea ce a avut în minte.

- Am găsit un pasaj secret de aici, abia am reușit să cheii, astfel încât acum sunteți în măsură să penetreze.

Pisicile au descoperit această gaură, a pus mâna el și am deschis trapa, acesta rămâne un mister. Sean și Kevin a decis să nu să se îngropa în detaliile poveștii, cu atât mai mult că au avut în curând să meargă într-o aventură subteran foarte periculos. Inspirând adânc, prietenii mei pășit în tăcere în necunoscut, modul lor de iluminat, pregătite special pentru această călătorie gulere luminoase.

Pune împreună panourile lor de scări erau undeva adânc sub pământ, cel puțin, așa părea celor doi câini de talie mică, ce cobora tot mai jos printr-un pasaj subteran. Era întuneric, rece și înfricoșător.

- Ai încredere în pisici - a întrebat brusc Kevin. Și dacă eo capcană?

- Cavy posibil, totul este posibil, dar acum arata mai bine aici - arătând laba a apărut pe treptele de la capătul unui coridor de mare - a spus Sean. Se pare că acest hotel nu trăiește numai teren, dar, de asemenea, viața subterană. Cred că merită să se îndrepte spre dreapta, spre corpul canin.

- Să adăugăm la drum - a oferit lui Sean, trebuie să se ocupe de până la doisprezece ani, și apoi căutați pentru noi de a furniza.

Cu aceste cuvinte, Shawn și Kevin a izbucnit într-o cursă, și a ajuns rapid obiectivul, realizând acest lucru, atunci când au văzut o licărire de lumină la capătul coridorului subteran. Pe măsură ce se apropie prietenii sursă de lumină sunt în mod clar posibilitatea de a auzi sunetele. În primul rând sunt dificile, atunci destul de clar. Oamenii țipau, urlând, maraitul, latratul a uimit prietenii atunci când au ajuns la marginea coridorului, care, după cum sa dovedit, a condus la o cameră spațioasă, bine luminat, cu tavane înalte.

cușcă imens ocupat aproape întreaga cameră. Cell lipit de oameni de pe toate laturile. Unii dintre ei a strigat ceva, alții fluturat brațele lor, erau pasionați de ceea ce se întâmplă în celulă.

Doi câini de luptă uriașe rase au luptat între ei până la moarte.

- Un alt divertisment Hotel - Kevin a spus atunci când prietenii lui ar putea vedea bine ce se întâmplă într-un hotel pestera secreta.

- Toți clienții, chiar dacă au nevoie de sange - a adaugat Sean. Se pare că, fără un cadavru, de asemenea, nu se va face astăzi.

A existat un urlet teribil al unuia dintre participanții la câine de luptă. ușa celulei deschise și ea a efectuat nici un semn de viață Terrier corpului Staffordshire.

- Vino aici Cavy - numit un alt Mops, gata să se întoarcă. Nu vreau să-l văd.

Drumul înapoi la Sean și Kevin părea mult mai scurt. Pe lângă ei au fost de așteptare pentru pisica.

- Ei bine, ce este? - Am întrebat sfinxului, atunci când câinele a urcat afară.

- Dogfights cu cadavre - răspuns Pug.

- Ne pare rău pentru câinii - pisica a spus gânditor. Vom încerca să o facă publică. Administrarea hotelului va trebui să renunțe la o astfel de divertisment, în caz contrar ei vor pierde o parte semnificativă a clienților lor.

- Vă mulțumim pentru ajutor - datorită pug Sphinx. Ar trebui să mergem, în caz contrar vom fi în căutarea. Să sperăm că, vom părăsi restul de calm.

întoarcere

Într-adevăr, restul de vacanță a fost surprinzător de liniștită. Este time-out, și prieteni care sunt destul de ratat Vaska plecat cu bucurie acasă.

Conducere lupte de câini de la hotel a fost închis. Cat a ținut promisiunea și într-un fel a primit rezultatul.

- Cu toate acestea, bine că am ajuns la acest hotel - am rugat pe Kevin să Vaska, terminând povestea despre aventurile hotelului.

- Dar pentru tine, Bob, avem o surpriză - a adăugat Sean. Kesha afară ...

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Pisica albastru britanicPisica albastru britanic
Care sunt motivele în cazul în care o pisica cade mustață? De ce pisicile cad mustață?Care sunt motivele în cazul în care o pisica cade mustață? De ce pisicile cad mustață?
ConținutConținut
Jirinovski pentru o oaie recidivei!Jirinovski pentru o oaie recidivei!
Virusul leucemiei felineVirusul leucemiei feline
ConținutConținut
ConținutConținut
Pisici Herpes (gripa pisică)Pisici Herpes (gripa pisică)
ConținutConținut
Fotograf macacFotograf macac
© 2021 rum.perhegrigh.ru