rum.perhegrigh.ru

Cum de a face prieteni cu un cerb

Ea poruncește animalului, care cântărește 450 kg și 1,84 m înălțime. Un elani imens pe nume Jack (Jack), spune Vanessa Gibson (Vanessa Gibson) mama lui. El merge fericit și joacă cu ea în mijlocul de conservare a faunei sălbatice din Alaska (Alaska Wildlife Conservation Center) în Portage (Portage).

Cum de a face prieteni cu un cerb

în vârstă de 23 de ani, Vanessa Gibson și prietenul ei de trei ani de Jack. Un elan imens protejează întotdeauna mama lui mica

Vanessa este prieten cu Jack în 2008: losonka rănit a fost apoi foarte puține șanse de supraviețuire: doar 20 la suta. "Când m-am întâlnit prima dată pe Jack, trei copii cântărește 11 kg. El a avut o muscatura puternica pe șoldul drept și un picior rupt fata de deasupra genunchiului drept"- a adăugat Vanessa.

Prin peste noapte fără somn cu losonkom în vărsat, Vanessa Jack hrănite amestec de lapte la fiecare patru ore. "Sunt atașat la el, și el a fost atașat de mine. Jack nu ar lăsa să plec.

Cum de a face prieteni cu un cerb



Când am o zi a fost de gând să meargă la locul de muncă și a închis ușa grajdului, hrănindu-l, el a strigat la ușă și lovit copite ei, - a spus ea. - Am petrecut vara în fiecare noapte cu Jack. Când ar putea fi tradus din hambar în pen-ul, am pus în afara cortului să fie lângă el.

Cum de a face prieteni cu un cerb

Gentle Giant Jack nu permite altor persoane să vorbească cu Vanessa atunci când el este în jurul valorii de

"Sunt în mijlocul mai-august în fiecare an, dar nouă luni mai târziu, își amintește vocea mea" - explică Vanessa.

Cum de a face prieteni cu un cerb

Cei mai buni prieteni: Mulți oameni nu înțeleg relația mea cu el," - a spus Vanessa Gibson

Vanessa Gibson chiar a trebuit să pună cu gelozie de Jack la prietenul ei, atunci când ea a încercat să le introducă. Ea crede că Jack scrie DailyMail, cel mai bun prieten al său, îi place să-și petreacă timpul cu el și întotdeauna subliniază relația sa specială cu Foster "fiu".

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
TerierTerier
Obiceiuri catelus TerierObiceiuri catelus Terier
Raccoons: copii, cum ar fi copiiRaccoons: copii, cum ar fi copii
Cub și caracalsCub și caracals
Numele pentru chinchilla: în funcție de naturaNumele pentru chinchilla: în funcție de natura
Porecle câine huskyPorecle câine husky
Ce și cum să se hrănească Jack Russell Terrier?Ce și cum să se hrănească Jack Russell Terrier?
Nataska Kurzhaar catelusNataska Kurzhaar catelus
TerierTerier
Proveniența terrierProveniența terrier
» » » Cum de a face prieteni cu un cerb
© 2021 rum.perhegrigh.ru