rum.perhegrigh.ru

Dl riscuri și rățuște sale

Un lucru neobișnuit sa întâmplat în județul Staffordshire, în cazul în care proprietarul unui mic hotel Ponce Risco a devenit „mama adoptivă“ pentru câteva rățuște!

Dl Risco și rățuște

Dl Risco găsit 8 ouă de rață aproape de casa ei. Aparent, cu mama sa întâmplat rață ceva, așa că în vârstă de 50 de ani, Ponce a decis să ia ouăle și să aștepte până când trapa rățuște. Cu toate acestea, cel mai uimitor lucru sa întâmplat atunci când în cele din urmă a intrat în rață ființă ...

Opt ouă de rață cad în mâinile domnului Risco în luna aprilie a acestui an. Câteva ore de la un om întrebam ce să facă cu rățuște neclocite, cu toate acestea, soția lui Lisa, și fiul în vârstă de 15 de ani, Lewis a oferit sa cumpere un incubator și se lasă puii.

Dl Risco și rățuște

Atunci când puii sunt eclozat, Ponce a decis că misiunea sa a fost realizat, dar a avut o opinie rață diferită. Ei au decis că de acum încolo dl Risco mama lor și au început să-l urmeze peste tot!

„Le-am dat un mic îngrăditură la casa lui, în cazul în care acestea sunt noaptea și cea mai mare parte a zilei. Desigur, nu este cazul, că puii stau toată ziua închis, așa că am decis să le elimine o plimbare. Care a fost surpriza mea când rățuște mi-a urmat ascultător“, - spune Ponce Risco.

Dl Risco și rățuște

După mai multe călătorii rățuște în cele din urmă cred că Ponce mama lor. Acum, dacă un om este pierdut din vedere de pui în timp ce mersul pe jos, se ridică și teribil DIN calmez doar atunci când din nou văd pe dl Risco.

„Nu am vrut să-l place, eu doar încerc să ajut. Atunci când puii sunt eclozat, primul lucru pe care m-au văzut a fost. Poate atunci au decis că am fost mama lor „- își amintește cu un zâmbet într-un interviu Ponce Risco Dailymail.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Învierea miraculoasa a unui hamster!Învierea miraculoasa a unui hamster!
Ducklings încercarea de a acoperiDucklings încercarea de a acoperi
Știi cât de multe ouă poartă o rață pentru viața ta?Știi cât de multe ouă poartă o rață pentru viața ta?
Caracteristici ale rațe de reproducție de pui de carneCaracteristici ale rațe de reproducție de pui de carne
Ducks Bashkir - o descriere a conținutului, îngrijireaDucks Bashkir - o descriere a conținutului, îngrijirea
Cultivarea și indoutok de reproducere la domiciliuCultivarea și indoutok de reproducere la domiciliu
Shepherd Lilika și rysyataShepherd Lilika și rysyata
Pescărușul-jefuitor și impas neajutoratPescărușul-jefuitor și impas neajutorat
Ce să se hrănească rațe cu primele zile de viață la domiciliuCe să se hrănească rațe cu primele zile de viață la domiciliu
Mai ales hrănire și rațe MulardMai ales hrănire și rațe Mulard
» » » Dl riscuri și rățuște sale
© 2021 rum.perhegrigh.ru