rum.perhegrigh.ru

Applaws câine alimente: comentarii și o revizuire a compoziției

Applaws câine comentarii alimentare

Applaws recenzie alimente pentru câini

Am realizat studii de mai multe feed-uri de la câine holistică a venit în cele din urmă Applaws și de brand. Datele produse de alimentare în Marea Britanie și în rândul bine-cunoscut iubitor de câine, printr-o combinație de calități, cum ar fi un preț mic (pentru clasa sa), și un procent mare de carne în compoziție.

Alte alimente bune pentru câini:

Compoziția furajului Applaws pentru câini

Dacă măriți fotografia de mai jos, în coloana din dreapta, puteți vedea cu ușurință compoziția Applaws alimentare. În primul rând, uscat 63% carne fierte de pui, pui pe a doua umplutură de 11%, au deja un total de cel puțin 74% carne. În plus, compoziția are mai multe ingrediente din carne, care trebuie să fie mai mică de 1% până la aprobarea indicate pe ambalaj ("Deoarece conținutul de carne de pui 75%") Au fost adevărate.

Dog Applaws compoziția alimentară

Câini de natura sunt cei care consumă carne, asa ca a fost logic ca un aliment bun pentru ei ar trebui să conțină o mulțime de carne. Cu toate acestea, în afară de corpul câinele său are nevoie de încă o mulțime de diferite vitamine, minerale și alți nutrienți - compoziția bogată de furaje Applaws conține toate acestea. Pentru a înțelege cât de mult este tot util, uita doar la compoziția furajelor Oscar pentru câini din clasa economie low-cost.

Pro și contra Applaws alimentare

Printre avantajele furajului:

  • Un procent ridicat de carne în compoziție, unul dintre cele mai mari dintre toate feed;
  • Ingredientele naturale de înaltă calitate;
  • Vitamine, minerale și compoziția bogată în ansamblu;
  • Costul relativ scăzut (mai ieftin decât multe colegii);

Printre dezavantajele furajelor:

  • nu comună - nu există în fiecare magazin pentru animale de companie, dar puteți cumpăra de la Inter


Applaws câine comentarii alimentare

Applaws mâncare pentru câini - comentarii

Feedback privind hrana pentru animale Applaws pentru câini, spune Olga de la Moscova. Bună ziua tuturor! Câinele meu a mâncat două de 12 kg sac de alimente încă de pe teren au existat probleme cu masa (de câteva ori a avut diaree), dar m-am gândit, poate că e din cauza trecerii la o noua dieta, am cumparat un al doilea pachet pentru a fi sigur. Ca urmare, ne-am întors la bezzernovoy Acana. Citeste opiniile Applaws în forumuri străine, ea există o mulțime de laudă, deși destul de o mulțime de abuz. Se pare că o astfel de cantitate mare de proteine ​​nu este potrivit pentru toți câinii.

Feedback privind Applaws furaje, spune Natalia de la Moscova. Avem mai întâi un sac de mâncare ca premiu pentru câștigătorii expoziției, în care unul dintre sponsorii a fost Applaws. Fed in timp ce taxele lor Akane și toate aranjate, dar 15 kg de alimente proaspete, și judecând după compoziția bună, nu arunca era. Ei au gustat ca niște câini, fără probleme, și ne-am decis să rămână pe ea. De mai mult de trei ani ne stau pe Applaws, de dragul de interes pentru a compara prețurile acum - este încă mult mai ieftin decât Acana.

Feedback privind Applaws mâncare pentru câini, El a scris Svetlana de la Sankt-Petersburg. A încercat hrană uscată Applaws sobam sale, mâncând nu este foarte bună voie, probabil, nu de mult. Dar Spider și păstrează același brand au izbucnit cu mare plăcere și așteptăm cu nerăbdare mereu la un nou lot! În general, uscare cumpăra un alt brand, precum și produse alimentare umede ia de la acest producător 🙂

Nu alimentați niciodată nu va hrăni destul de urât, câinii nu-mi place! Dar Spider-conserve pur și simplu suuuuperrrr !!!!!!! Am condus din Finlanda, de îndată ce acestea apar. În casă există întotdeauna o "în magazin".

Concluzii la pupa Applaws

Având în vedere echipa foarte bun și ceea ce despre Applaws comentarii de mâncare pentru câini sunt aproape întotdeauna bune, site-ul „Dă labă“ Se poate recomanda în condiții de siguranță la rolul principal de alimentare pentru cainele tau. Dar dacă dintr-o dată animalele de companie nu va funcționa, și se întâmplă chiar și cu cele mai bune hrana pentru animale, asigurați-vă că pentru a verifica marca din lista de mai jos (sub prețul).

Cumpara Applaws produse alimentare la cele mai mici preturi

Preț de alimentare Applaws câine

  • Applaws hrană uscată pentru câini 2 kg - aproximativ 1005 ruble;
  • Applaws Dry Dog Food 7,5 kg - 3700 ruble;
  • Dry Dog Food Applaws 15 kg - aproximativ 7690 ruble;
  • Applaws de mâncare pentru câini uscat 20 kg - aproximativ 8980 de ruble;
  • Conserve Dog Applaws 156 g - aproximativ 160 ruble;
  • Spider Dog Applaws 150 grame - aproximativ 170 de ruble.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Am ales cele mai bune alimente conservate pentru animale de companie cu blanăAm ales cele mai bune alimente conservate pentru animale de companie cu blană
Dog Darling alimente: comentarii și o revizuire a compozițieiDog Darling alimente: comentarii și o revizuire a compoziției
Furaje prima alegere pentru câini: comentarii și o revizuire a compozițieiFuraje prima alegere pentru câini: comentarii și o revizuire a compoziției
Acana câine alimente: comentarii și o revizuire a compozițieiAcana câine alimente: comentarii și o revizuire a compoziției
Hrănire pentru Husse: comentarii și o revizuire a compozițieiHrănire pentru Husse: comentarii și o revizuire a compoziției
Holistic mâncare pentru câini: listă, evaluări, recenziiHolistic mâncare pentru câini: listă, evaluări, recenzii
Recenzii de plecare pupa (du-te) pentru pisiciRecenzii de plecare pupa (du-te) pentru pisici
Opinii Stern Berkley (Berkeley) pentru pisiciOpinii Stern Berkley (Berkeley) pentru pisici
Stout feed-uri pentru câini: recenzii și o revizuire a compozițieiStout feed-uri pentru câini: recenzii și o revizuire a compoziției
Dog bozita alimente: comentarii și o revizuire a compozițieiDog bozita alimente: comentarii și o revizuire a compoziției
» » Applaws câine alimente: comentarii și o revizuire a compoziției
© 2021 rum.perhegrigh.ru