rum.perhegrigh.ru

Stout feed-uri pentru câini: recenzii și o revizuire a compoziției

Stout Dog comentarii alimentare

Privire de ansamblu mâncare pentru câini Stout

Vorbind despre clasele de alimentare pentru site-ul câini „Dă labă“, a menționat că produsul alimentar Stout se aplică clasa economic. Cu toate acestea, compoziția se apropie preimumam, deși mult mai puțin mulți dintre ei. Stout produse alimentare pentru câini în Rusia, „Gatchina alimenta moara.“ Să ne uităm la ce noi credem că este economia, nu premium.

Similar mâncare pentru câini:

  • Hrănire pentru Nasha Marka comentarii de la clienți și o revizuire a compoziției;
  • Hrănire pentru Happy Dog recenzii, examinați compoziția și prețul;
  • Hraneste Dog Chow câine - compoziție, recenzii ale clientilor si pret.

Compozitia Transportorul Stout

Pe partea verso a pachetului este scris "super-clasa premium" - o minciună pur și simplu. Pentru a înțelege de ce, citiți despre super-hrana premium pentru câini și știu că o astfel de alimente are carne mereu prezentă și aproape întotdeauna pe primul loc în cantitățile specificate. Dar, în componența furajelor Stout, în primul rând, că vom vedea un astfel de concept vag ca „masă pasăre“, care se află întotdeauna nu carne și produse din carne care nu sunt cea mai bună calitate. Fii acolo carne, produc aș scris cu mândrie despre asta.

Compoziție mâncare pentru câini Stout

De asemenea, nu indică numărul de oricare dintre ingrediente și astfel hrana pentru animale baza de porumb, grâu și orez, și aceeași masă pasăre este, probabil, nu mai mult de o cincime (dacă există cel puțin 25% din aceasta ar indica, la fel ca și producătorii de furaje premium ). La pupa de proteine ​​23%, și având în vedere prezența porumbului în locul al doilea și al șaselea de gluten de porumb (sursa de proteine) este, probabil, o mare parte de origine vegetală. vom vedea, de asemenea, destul de multe vitamine.

Pro și contra Stout furaje

Avantajele acestui furaj includ:

  • preț scăzut și diseminate pe scară largă;


Dezavantajele brandului sunt:

  • absența acestei categorii de carne;
  • foarte puține vitamine și compoziție săracă în ansamblu;
  • înșelăciune cu privire la producătorul care aparține clasei super-premium.

mâncare pentru câini recenzii Stout

Dog Stout alimente - Comentarii

Revizuirea Stout hranei pentru animale pentru câini, Olga scrie. Bună ziua tuturor. Nu înțeleg de ce atât de mulți critica produsele alimentare, ca și pentru mine este normal! Câinele meu mănâncă un sac de 7 pentru a da un pic mai puțin decât în ​​mod normal, sau câștigă în greutate. , Păr activă strălucește, nici o problema. Stout cumpăra în vrac cum ar fi la un magazin local sau comandate on-line. În general, fericit mea și devorează pentru ambii obraji! 🙂

Feedback privind hrana pentru câini Stout, Leonid scrie. Eu cred că fiecare câine al lor. Labro mea a Stout, mâncatul nu este prima lună, toate analizele din dreapta. Am văzut că mulți se îndoiesc calitatea sa din cauza producției interne, și cred că producătorul este situată pe super-clasa premium. Dar de ce încrederea străină, atunci când acestea arată super-clasa premium? În cazul în care produsul alimentar este adecvat și nu cauzează probleme, înseamnă bine.

Revizuirea Stout hranei pentru animale pentru câini, Alla spune. soba sale hrănesc Brit Kara, dar odată ce el a fost plecat, iar vânzătoarea a recomandat o noutate - Stout, "calitate ieftin și foarte mare". Ia-o, nu am făcut-o, dar a decis acasă să afle despre asta. Site-ul oficial al tuturor lăudat, astfel încât produsele alimentare pare a fi mai mult decât orice holistică! Dar uita la compoziția devine clar că acest lucru nu este altceva decât hrana pentru animale - porumb, gluten de porumb, de grâu ... Ei bine, că nu a luat pentru a alimenta soba, astfel încât nu aș îndrăzni!

Concluzii la pupa Stout

Și, deși despre Stout comentarii de mâncare pentru câini sunt bune, dar site-ul „Dă laba“ nu se poate recomanda ca un aliment primar pentru cainele tau. Motivele pentru aceasta sunt două - producator minciună de furaje aparținând primei super, precum și, cel mai important, o compoziție slabă (hrană completă cu siguranță nu).

Prețul de hrană pentru câini Stout

  • Dry Stout 3 kg mâncare pentru câini - aproximativ 600 de ruble.
  • Hrană uscată pentru câini de 15 kg Stout - de la 2350 la 2800 de ruble.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Recenzii de furaje Canin Royal (Royal Canin)Recenzii de furaje Canin Royal (Royal Canin)
Dog alimente ducilor agricole: comentarii și o revizuire a compozițieiDog alimente ducilor agricole: comentarii și o revizuire a compoziției
Recenzii de Chow pisică Stern (kw chow)Recenzii de Chow pisică Stern (kw chow)
Dog alimente câine Chow: comentarii și o revizuire a compozițieiDog alimente câine Chow: comentarii și o revizuire a compoziției
Recenzii de pisica Stern fericit (fericit Cat) CatRecenzii de pisica Stern fericit (fericit Cat) Cat
Dog Darling alimente: comentarii și o revizuire a compozițieiDog Darling alimente: comentarii și o revizuire a compoziției
Furaje prima alegere pentru câini: comentarii și o revizuire a compozițieiFuraje prima alegere pentru câini: comentarii și o revizuire a compoziției
Acana câine alimente: comentarii și o revizuire a compozițieiAcana câine alimente: comentarii și o revizuire a compoziției
Hrănire pentru Husse: comentarii și o revizuire a compozițieiHrănire pentru Husse: comentarii și o revizuire a compoziției
Cat stout alimente: revizuire, comentarii și prețuriCat stout alimente: revizuire, comentarii și prețuri
» » Stout feed-uri pentru câini: recenzii și o revizuire a compoziției
© 2021 rum.perhegrigh.ru