rum.perhegrigh.ru

Holistic mâncare pentru câini: listă, evaluări, recenzii

câine holistică

mâncare pentru câini holistică

Cel mai bine este să se hrănească dvs. de alimente naturale pentru animale de companie, dar dacă optați pentru mâncăruri preparate - care hrană pentru animale de companie holistică pentru câini Acestea sunt cele mai bune din tot ce pot fi găsite în magazinele de animale de companie. Astfel de produse alimentare sunt realizate din cea mai înaltă calitate, într-un procent mare de conținut de carne (50-80%), nu există nici un fel de produse secundare, precum și ca o sursă de vitamine și alte elemente nutritive sunt legume proaspete, fructe și fructe de pădure.

Și în timp ce toate Dog Holistic este foarte bun (acestea sunt utile pentru multe produse umane-semi-finite), dar fiecare producător are propria formulă și abordarea sa. Unii combină un fel de carne, altele produc doar bezzernovye hranei pentru animale, iar al treilea, în plus față de un procent mare de carne se poate lăuda încă o abundență incredibilă de o varietate de legume, fructe, fructe de pădure și plante aromatice. În general, indiferent de dieta pe care o alegeți holistică, el asigura cu siguranta cainele este necesar.

Listă de alimentare holistikok pentru câini

Foarte des cumpărături on-line, vanzatori in magazine pentru animale de companie și chiar consumatorii obișnuiți să inducă în eroare pe alții, cu privire multe alimente nu la clasa căreia îi aparțin. Mai jos am compilat o listă de feed-uri de la holistice, cele mai frecvente în țara noastră. Dacă nu ați găsit în ea ce acest brand și nu sunt sigur Holistic sau nu, scrie în comentariile de la partea de jos și vă vom ajuta cu plăcere determina clasa de alimente.

Rating-ul holistică Dog

Cel mai bun mâncare pentru câini - o abordare holistică.

Rating-ul mâncare pentru câini holistică

Mai jos este un clasament al hranei pentru animale de clasă holistică Dog bazat pe popularitate în rândul cumpărătorilor. Dacă marca Primechenie anterior în clasament nu este - acest lucru nu este un motiv să nu-l cumpere, pentru că toată calitatea holistică.

  1. Hrana uscată Acana (Canada);
  2. Hrana uscată GO! NATURAL Holisti (Canada);
  3. Hrana uscată Origen (Canada);
  4. Hrana uscată Grandorf (Belgia);
  5. Food Dry ACUM Fresh (Canada).

Opinii de Feed Grad Holistic

Opinie despre Grandorf mâncare pentru câini, spune Maria de la Harkov. Alo Vreau să împărtășesc experiența lor de alimentare a Grandorf mâncare pentru câini, el a încercat să-l transfere animalul. Dar, în ordine: ne-am deschis în apropierea noului magazin pentru animale de companie și a existat o mulțime de reduceri în onoarea deschiderii, inclusiv pe produsele alimentare. Prietenul meu și am cumpărat un eșantion de pachet mic, foarte mult ca compoziție.



Hipoalergenic, mai mult de jumătate din - carne, orice altceva este un câine natural și a mâncat cu un bang, dar a existat o problemă cu gazul ... am fost în speranța că acest lucru este temporară ca urmare a trecerii la o noua dieta, dar nu o fac. La câine prietena este încă pe acest feed, și totul este în ordine, iar eu nu am venit aici 🙁 Se pare că fiecare propriul său.

Ce să se hrănească un catelus

Cum putem hrăni catelul?
Dati click pe imagine și de a afla!

Revizuirea GO hranei naturale pentru câini, Valentin a scris de la Moscova. Bună tuturor. Câinele meu, iar câinele nu va fi numit - sunt pisici mai mici astfel, cei chihuahua. Prin consumul de acest Prichindelul mananca uscare foarte delicat într-un fel, nu de bună voie, dar nu naturalka digera. Multe alimente uscate au încercat, a mâncat tot primul, dar cu timpul începe să facă apel pe fiecare față. Apoi, pe forum Chihuahua am fost sfătuit să încerce alimentare Gou holistică naturală 4 tipuri de carne. Ea nu are nici un cereale (bezzernovoy), doar carne, diferite legume și plante aromatice.

Mi-a plăcut într-adevăr mirosul de mâncare, care amintește de legume fierte, câine, de asemenea, apreciat. granule Adevărat mi se par un pic prea mare pentru caini in miniatura, dar fetita mea de a face față cu ei. La unul dintre forumuri și a găsit o evaluare a produselor alimentare de către un rating independent, ca urmare a analizei furajului a marcat un rating de 6 stele. În general, eu sunt mulțumit de timbre alimentare Du-te, pentru ca tu si cainele tau recomanda!

Feedback privind hrana pentru animale ORIJEN Puppy, Pauline a scris de la Sankt-Petersburg. De îndată ce catelusul nostru a crescut, ne-am decis pentru a ușura traduce-l să se usuce alimente. Am citit un pic pe internet, a lăudat peste tot hrana Royal Canin, cumparat pentru proba. Tot în natură nu a fost rău, dar Kalou a fost văzut că slab absorbite. A început să studieze subiectul mai detaliat furaje părea că produsele alimentare nu este atât de bun. Pentru a doua oară cumparat deja Orage, iar rezultatul este vizibil la o dată: fecale normale și de câine au devenit mai activ.

Preț de la mâncare pentru câini holistică

Toate prețurile de mai jos - indicativ, deoarece prețul alimentelor poate depinde nu numai de mărimea pachetului, dar, de asemenea, de la magazin, opțiunea (pui, somon, etc), chiar și pe dolar (de fapt, aproape toate furajele Holistic - importuri).

  • Acana uscat alimentar 2 kg - aproximativ 1250-1450 ruble;
  • Applaws Dry Food 2 kg - aproximativ 815-950 freca;
  • Hrana uscată GO! Holistică naturală 2.72 kg - aproximativ 1500-1600 ruble;
  • Dry Food ORIJEN 2.27 kg - aproximativ 1650-2000 ruble;
  • Uscat Grandorf alimentar 3 kg - aproximativ 1250-1350 ruble;
  • Uscat SAVARRA alimentar 3 kg - aproximativ 1550-1650 ruble.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Clasament dintre cei mai buni producători de hrană uscată pentru câini de clasă holisticăClasament dintre cei mai buni producători de hrană uscată pentru câini de clasă holistică
Caracteristici Holistic câine grad alimentar?Caracteristici Holistic câine grad alimentar?
Holistic - cel mai bun dintre cele mai bune furaje pentru pisiciHolistic - cel mai bun dintre cele mai bune furaje pentru pisici
Mâncare pentru câini măruntaiele măruntaiele de aurMâncare pentru câini măruntaiele măruntaiele de aur
Acana câine alimente: comentarii și o revizuire a compozițieiAcana câine alimente: comentarii și o revizuire a compoziției
Avantajele și dezavantajele de mâncare pentru câini naturaleAvantajele și dezavantajele de mâncare pentru câini naturale
Clasificarea cele mai bune alimente câine uscat în 2014Clasificarea cele mai bune alimente câine uscat în 2014
Recenzii de plecare pupa (du-te) pentru pisiciRecenzii de plecare pupa (du-te) pentru pisici
Produse alimentare Marca catProduse alimentare Marca cat
Alegerea unui mâncare pentru câini carneAlegerea unui mâncare pentru câini carne
» » Holistic mâncare pentru câini: listă, evaluări, recenzii
© 2021 rum.perhegrigh.ru