rum.perhegrigh.ru

Furaje prima alegere pentru câini: comentarii și o revizuire a compoziției

Furaje prima alegere pentru câini comentarii

Prezentare generală prima alegere de mâncare pentru câini

Site-ul „Dă labă“ și-a făcut deja o mulțime de furaje Recenzii super premium de la diferiți producători, astăzi a fost alegerea rândul său, primul. Acest lucru face parte din brand-ul companiei PLB International Inc, care produce, de asemenea, o alimentare sub marca Pronature. producția de alimente „Fest Choyst“, stabilit în Canada - o țară cu standarde înalte de calitate și de supraveghere strictă asupra respectării lor.

Alte super-premium:

Compoziția alegerii prima de alimentare

Mai jos - o imagine pe partea din spate a ambalajului, și anume faptul că în cazul în care compoziția Rusă Set prima alegere a produselor alimentare. În primul rând făina văzută din carne de miel într-o cantitate de 17%, a doua de la masa de hering într-o cantitate de 12%. Rețineți că, dacă primul ingredient specificat în mod expres că numai făină de carne, în al doilea poate fi deja nu numai carne, ci și din oase și alte părți ale hering. Nu ar fi fost, în hrana pentru animale mananca carne exact și în cantitate suficientă, bine, cu excepția faptului că rase caine de lupta de proteine ​​ar trebui să fie mai mult.

Ingrediente prima alegere mâncare pentru câini

În continuare vom vedea orezul brun, cartofi uscate, fulgi de ovăz etc. - ingrediente foarte tipice pentru hrana super premium. În general, compoziția unui decente și există o mulțime de ingrediente care asigura organismului câini cu vitamine esențiale, minerale și alte substanțe benefice. Așa cum se spune - totul este relativ, deci vă rugăm să se uite la componența mărcii noastre alimentare și veți vedea cât de bun este Festus alegere.

Pro și contra de alegere primul alimente

Printre avantajele hranei pentru animale Fest Choice:

  • În prezent, carnea în compoziție în cantitate suficientă;
  • bogate în vitamine, minerale și alte elemente nutritive;
  • linia largă - există pentru câini de diferite rase, vârste, etc;.
  • pe scara larga - disponibile in majoritatea magazinelor online;
  • un cost relativ scăzut (mai puțin de colegii de multe).

Printre dezavantajele furajelor:

  • Nu este disponibil în toate animalele de companie, de obicei (dar cu siguranță este pe internet);

Dog comentarii alimentare prima alegere

hrana pentru animale alegere 1 pentru câini - comentarii



Revizuirea prima alegere mâncare pentru câini, Alice scrie din St. Petersburg. Bine ai venit! Am hrănit câinii lor inițial naturalkoy, dar din cauza anumitor circumstanțe, a decis să transfere la hrana finală. Mai întâi a încercat să Royal Canin și Purina Proplan, dar nu a fost o problemă - nu mâncați sau puțin doggie, sau mare. Se hrănește diferite mărci nu este convenabil, deci caută o soluție și a găsit-o în continuare prima alegere a pielii sensibile & strat.

La fel ca și compoziția, în mod semnificativ mai bine decât primele două sunt încercate. Mai devreme la câini din când în când au existat probleme cu scaunul, acum acestea nu sunt respectate. Pe pachetul indicat că produsul alimentar este produs în Canada, și tot ceea ce există este foarte apreciat în forumuri. Pentru a vă alătura lauda și mă hrănesc Prima alegere recomanda!

alimente Alegerea Despre prima pentru câini de revizuire spune Marina de la Novosibirsk. mi Doi ani în urmă, soțul ei a fost la 8 martie a dat catelusul meu și în cele din urmă am avut un animal de companie. Dar, cu bucurie și a existat o grămadă de griji printre ei - hrănirea unui nou membru al familiei. Initial a decis că voi lua mâncarea uscată, este convenabil pentru mine, și echilibrat pentru micul câine. În primul rând ochii mei a căzut pe laudatei Royal Canin, dar am fost surprins să văd în primul rând compoziția de orez și porumb, carne și în cazul în care nu a fost, nu este clar, acesta provenind din.

A devenit clar că ar trebui să ne uităm la mai scumpe marca - cel mai apropiat magazin pentru animale de companie lor este foarte mic, dar dreptul de a reușit încă să găsească - prima alegere. În primul rând, este carne, nu unele cereale. Mai mult decât atât, este deshidratat, adică procentul de furaje terminat deja, nu înainte de a găti (în acest caz, apa se evapora si procentul real de carne este mult mai mică). De asemenea, selectați întotdeauna un tip specific de carne, iar compoziția este bogat cu tot felul de lucruri utile.

Printre alte lucruri, cum ar fi produsele alimentare și catelus care a crescut, iar acum există o opțiune pentru câini adulți. În general, orice defecte din pupa, am văzut, acum am cumpăra saci mari de 14 kg (atât de profitabile), și de câine încă fericit și arată foarte bine!

Concluzii cu privire la Stern Fest alegere pentru câini

Având în vedere că aproximativ produse alimentare prima alegere pentru câini comentarii marea majoritate sunt bune, și se bazează pe bună parte a site-ului „Dă labă“ recomandă să rolul principal de alimentare pentru cainele tau. Cu toate acestea, este demn de amintit faptul că, la fel ca în cazul oricărui alt brand există o probabilitate mică, care nu se potrivește cu câinele, în acest caz, să acorde o atenție la alte feed-uri din lista de mai jos (sub prețul).

Prețul de câine prima alegere alimente

  • Prima alegere de mâncare pentru câini uscat 350 de grame - aproximativ 265 ruble;
  • Prima alegere de mâncare pentru câini uscat 2,72 kg - aproximativ 1140 ruble;
  • 1st Choice 7 kg mâncare pentru câini uscat - în jurul valorii de 2500-2900 ruble;
  • Prima alegere de mâncare pentru câini uscat 15 kg - aproximativ 4,960-5,400 ruble.

* Pretul depinde nu numai de mărimea pachetului, dar, de asemenea, întruchiparea hranei pentru animale. De exemplu, un ambalaj 15 kg ambalaj cu hrana de pui poate diferi în valoare de la 1000 ruble similare cu miel.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Mâncare pentru câini Premium, hrană pentru câini PremiumMâncare pentru câini Premium, hrană pentru câini Premium
Dog alimente câine Chow: comentarii și o revizuire a compozițieiDog alimente câine Chow: comentarii și o revizuire a compoziției
Dog Darling alimente: comentarii și o revizuire a compozițieiDog Darling alimente: comentarii și o revizuire a compoziției
Alegerea cea mai bună nutriție pentru canapea cartofi pufos - toate hrana pentru pisici alegere 1Alegerea cea mai bună nutriție pentru canapea cartofi pufos - toate hrana pentru pisici alegere 1
Comparație de hrană uscată pentru câiniComparație de hrană uscată pentru câini
Hrănire pentru Husse: comentarii și o revizuire a compozițieiHrănire pentru Husse: comentarii și o revizuire a compoziției
Dog fest alimente alegere (1-st alegere)Dog fest alimente alegere (1-st alegere)
Stout feed-uri pentru câini: recenzii și o revizuire a compozițieiStout feed-uri pentru câini: recenzii și o revizuire a compoziției
Dog bozita alimente: comentarii și o revizuire a compozițieiDog bozita alimente: comentarii și o revizuire a compoziției
Răsfoiți alimente populare câineRăsfoiți alimente populare câine
» » Furaje prima alegere pentru câini: comentarii și o revizuire a compoziției
© 2021 rum.perhegrigh.ru