rum.perhegrigh.ru

Seal la domiciliu

Va multumesc foarte mult pentru brilliantautumn.livejournal.com informații! Deci ... Istoria acestor imagini este ...

Seal la domiciliu

Descrie situația pe scurt, că nu există nici o neînțelegere din partea publicului ... etanșări Puppy baltice gasit oamenii de pe mal. A luptat pe femela și a fost epuizat. A fost în urmă cu mai mult de 3 ani.

Seal la domiciliu

Din cauza situației birocratice complicate din țara noastră (pentru reabilitarea nevoie animalelor sălbatice să elibereze permise speciale pentru a obține ajutor, și așa mai departe), Leningrad Zoo a refuzat să accepte sigiliile de reabilitare atunci când au sunat personalul (în momentul reabilitării nu se practică și a fost o noutate) . Ca rezultat, doi experți au fost obligați să ia pe cei care pier de origine animală.

Seal la domiciliu

Din cauza stării fizice precare a animalului și încercările de stres de instabilitate pentru ao pregăti pentru eliberare pentru perioada de reabilitare standard (aproximativ 2-2,5 luni pentru sigiliile) nu au fost încununate de succes, în plus față de problema documente a fost întârziată, și sa decis să părăsească sigiliul în timpul iernii în apartament.

Seal la domiciliu



Ceva timp mai târziu, el a fost dus într-o zonă izolată a orașului, în cazul în care plasat într-un bazin de apă. După aclimatizare animale a fost eliberat (la vârsta de 1,5 ani), în Golful Finlandei. În termen de 5 luni de urmarit de etichete prin satelit, care este, a fost confirmat faptul că, în ciuda perioadei lungi în captivitate, animalul a fost capabil să se adapteze la mediul natural.

Seal la domiciliu

Conținutul sigiliului la domiciliu, desigur, a fost o măsură necesară, dar, din păcate, acest lucru nu poate fi evitat în acest moment. Din fericire, biologi au avut ocazia de a asista animalul.

Seal la domiciliu

Desigur, un sigiliu layperson care alăptează poate fi nici o întrebare, cred că înțeleg ce se poate dovedi pentru fiara și pentru persoana.

Seal la domiciliu

Sper că am fost în măsură să clarifice situația. Informațiile pot fi de încredere - fata din fotografie - colegul meu, la fel cum am de lucru cu sigiliile.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Noi metode de medicina modernă - câini terapeuțiNoi metode de medicina modernă - câini terapeuți
Revoluția animalelor Neglijat eshipetskoyRevoluția animalelor Neglijat eshipetskoy
Leningrad Zoo au aratat cubs jaguari negriLeningrad Zoo au aratat cubs jaguari negri
Etanșări îmbrățișează materneEtanșări îmbrățișează materne
Cuplu leu de mare a găsit o nouă casă!Cuplu leu de mare a găsit o nouă casă!
Aceste sigilii Toothy, dar foarte prietenosAceste sigilii Toothy, dar foarte prietenos
Grijile pepinieră olandez pentru sigilii orfaniGrijile pepinieră olandez pentru sigilii orfani
Canistherapy - tratamentul câineCanistherapy - tratamentul câine
Pneumonie de aspirație la câiniPneumonie de aspirație la câini
Istoria rasa Staffordshire TerrierIstoria rasa Staffordshire Terrier
» » » Seal la domiciliu
© 2021 rum.perhegrigh.ru