rum.perhegrigh.ru

Pisica Cretan

Cu permisiunea Cap Solo, îl public acasă ... Am fost așa Siria pisică, Acum, pisicile Creta! În general, noi le colectează peste tot în lume :)

pisica Cretan

capsolo.livejournal.com

Pisica cretan - este o dovada vie că extratereștrii au aterizat mult timp în urmă, și trebuie să-l accepte ca un fapt. Sunt doar pentru moment dezgropate și de așteptare atunci când omenirea va face o greșeală fatală, iar după aceea va fi posibil, suspin grele, să ia puterea în propriile mâini ... adică laba. În timp ce acestea sunt în nici o grabă: ele sunt nemuritoare, iar ei nu au unde să se grăbească. Nici măcar nu consideră că este necesar să se ascundă în mod specific. De ce? Să oamenii să înțeleagă totul. Poate că acest lucru se va opri omul nebun, și va face să nu mai faci lucruri stupide.

Pisica, care locuiește în apropierea unui lac de apă dulce Kourna.

pisica Cretan

capsolo.livejournal.com

Pe Creta, aceste pisici nu merg. Grecii - oameni deștepți, și să înțeleagă că este imposibil de a preveni amestecarea cu extraterestrii terestre convenționale Koshak. Pentru că dacă extratereștrii sunt degradate și Koshak brusc mai înțelept, dezastru se poate întâmpla. Cine va salva lumea? Așa că accesul la pisicile cretane pot fi obținute numai prin care zboară către Creta.

pisica Cretan

capsolo.livejournal.com

Ei au ochi Martian incredibil de mari, un corp osos lung, picioare foarte lungi, care sunt împrăștiate la bot alungit aleatoriu, și de ruinare. Cred că dacă avem încă Lažani, nu vom găsi.

Pisicile care trăiesc în Heraklion (capitala Cretei). Tu vezi, vezi cum se uita la noi?

pisica Cretan

capsolo.livejournal.com



Pisicile care trăiesc în mănăstirea Preveli. Ea comprehends practici spirituale pământești. Pe aceasta în mod semnificativ.

pisica Cretan

capsolo.livejournal.com

Pisoii la ei prea - Achtung completă. Cretan avea ochii pisoiului gânduri mai mare decât cea a unui doctorat. Uite, uita-te atent. Asta e modul în care el ia o privire la tine, dacă aveți nebunia de a elibera un război nuclear.

pisica Cretan

capsolo.livejournal.com

Și această pisică și pisoi ei, ne-am întâlnit într-un sat mic, unde am stat pentru masa de prânz. S-au jucat cu noi aproape tot timpul. Prinderea soarele. Poate că ei au ieșit din sistem, în cazul în care soarele - doar o jucărie.

pisica Cretan

capsolo.livejournal.com

Și, în sfârșit, preferatul meu. Aceasta pisica a fost păscute aproape de noi, atunci când am fost așezat într-un restaurant din Ierapetra. Nu, "păscut" - nu chiar cuvântul potrivit. El a coborât atât de departe încât să aștepte până când l-am avea ceva de oferit. Toată săptămâna am stat și nu a hrăni animalele pe masă. Dar aici nu a putut - da carne pisoi. Ar trebui să fi văzut cu ce a mâncat carne absent. Ei bine, spun ei, băieți, eu voi face o favoare, și apoi viața simți obligat.
Mai am simt.

pisica Cretan

capsolo.livejournal.com

El a ronțăit urechea cuiva și complet uite gangster. Cred că a fost zvezdoletchikov-contrabandist. Poate că numele lui a fost Han Solo. Cine știe.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Casă mică pentru o pisica cu propriile sale mâini: pregăti materialele necesareCasă mică pentru o pisica cu propriile sale mâini: pregăti materialele necesare
De ce pisici mustatiDe ce pisici mustati
An Nou fericit!An Nou fericit!
De unde știi că pisica spun?De unde știi că pisica spun?
Teritoriul unei pisiciTeritoriul unei pisici
Cum sa faci o pisica pașaport veterinară?Cum sa faci o pisica pașaport veterinară?
Oamenii preistorici: caracteristici om soloOamenii preistorici: caracteristici om solo
Ochi de pisicaOchi de pisica
Pisică agresiunePisică agresiune
Pisică scheletPisică schelet
» » » Pisica Cretan
© 2021 rum.perhegrigh.ru