rum.perhegrigh.ru

Aici este, peștele visurilor mele!

În altă zi, 53 de ani, Yoh pescar britanic Jeremy Wade prins, probabil, unul dintre peștii de apă dulce cele mai periculoase din lume - o pisica de mare gigant. Greutatea peștelui capturat a fost de peste 120 de kilograme!

Aici este, peștele visurilor mele!

Bărbatul a luat o oră și 4-Yoh pentru a extrage reziste pantă la mal. În consecință, Jeremy a subliniat faptul că a fost cel mai periculos captura în cariera sa de pescuit.

Un om de pescuit pe râul Parana, care se află la câțiva kilometri de la Buenos Aires (Argentina). Dintr-o data poklovka urmat și arcul îndoit tijă. Jeremy a știut imediat că momeala înghițit ceva cu adevărat mare, dar faptul că acesta este un pescar Stingray gigant chiar nu a putut asuma. Din acel moment a început confruntarea dintre om și pește mare!

Aici este, peștele visurilor mele!

Pentru aproape patru ore, omul a luptat cu diferite niveluri de succes, cu o rampă, care este prin toate mijloacele încearcă să rămână pe partea de jos. La câteva momente se părea că costă un pic mai mult și trage peștele va fi prins, și, uneori, că Rod este pe cale de a sparge!

După trei ore de confruntare, Jeremy a fost dorit deja să renunțe, cu toate acestea, și dor de această producție nu-i place. În cele din urmă, pescarul a reușit să aducă Stingray în apă puțin adâncă, și apoi trageți peștele la mal nu a fost dificil.

DailyMail remarcat faptul că stingrays sunt foarte greu de găsit în râuri de apă dulce. În plus, acești pești sunt foarte periculoase din cauza tepii otrăvitoare mortale, așa că Jeremy Wade prinde un adevărat unic!

Jeremy Wade este larg cunoscut în cercurile de pescari, deoarece este lider popular program de „River Monsters“, aspecte care sunt dedicate diferite de pește gigant. Cea mai recentă versiune este doar dedicat patine prins.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Cum de a prinde rețea de păsări cântătoare sau capcane?Cum de a prinde rețea de păsări cântătoare sau capcane?
În pădurile din Guyana prins un anaconda gigantÎn pădurile din Guyana prins un anaconda gigant
Atlas Moth - o molie gigantAtlas Moth - o molie gigant
Lemn Joey cangur matshi grădină zoologică din SUALemn Joey cangur matshi grădină zoologică din SUA
Vidrele gigant Cub din rezerva SingaporeVidrele gigant Cub din rezerva Singapore
Cum să se uite peste marin mai profundă a planetei?Cum să se uite peste marin mai profundă a planetei?
Râul Stingray pestrițe din BristolRâul Stingray pestrițe din Bristol
Cum, unde și ce să prind sturioniCum, unde și ce să prind sturioni
Pescărușul și pescarPescărușul și pescar
Pește de apă adâncă undițarPește de apă adâncă undițar
» » » Aici este, peștele visurilor mele!
© 2021 rum.perhegrigh.ru