rum.perhegrigh.ru

... Cinci, am de gând să se uite ...

prins cu succes rama un pic de noroc - și fotografia apare nutrie, v-ati ascunselea. Unul dintre ocupanții de la grădina zoologică din Zagreb fotograf Nenad Druzhich capturat doar în momentul când ea a terminat săpat gaura și a început să restaureze frumusețea.

... cinci, am de gând să se uite ...

Folding labele din față să se spele, nutria închise ochii, astfel încât acestea place sa ma joc cu cineva de ascunde și de a căuta. „Am trecut prin, a văzut stând la nutria de apă, și a trimis-o camera. La acel moment, ea a început să se spele, așa cum se face de obicei pisici. În opinia mea, a fost chestii foarte amuzant „, - spune autorul imaginii.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Grădina Zoologică din Londra a început un recensământ al animalelorGrădina Zoologică din Londra a început un recensământ al animalelor
Pozand Hippo la grădina zoologică din San AntonioPozand Hippo la grădina zoologică din San Antonio
Cinci gheparzi de la grădina zoologică manartoCinci gheparzi de la grădina zoologică manarto
La 14 februarie programată o nuntă neobișnuităLa 14 februarie programată o nuntă neobișnuită
Prețul libertății: râsul a fost ademenit în valeriană ZooPrețul libertății: râsul a fost ademenit în valeriană Zoo
Great Gray Owl de fotograf ceh Jiri MichalGreat Gray Owl de fotograf ceh Jiri Michal
Rysyata grădină zoologică Whipsnade ZooRysyata grădină zoologică Whipsnade Zoo
Panda învață LesserPanda învață Lesser
Otrăvirea externă la pisiciOtrăvirea externă la pisici
Fotograf împotriva ursul!Fotograf împotriva ursul!
» » » ... Cinci, am de gând să se uite ...
© 2021 rum.perhegrigh.ru