rum.perhegrigh.ru

Ura! Am făcut-o!

Prieteni, mă grăbesc să împărtășesc știri fericit! Trebuie să învețe Myrfa „plimbare“ în toaletă! Noaptea trecută, tocmai a uitat să pună Tutoriale la locul său ... și în dimineața pentru a vedea o imagine aici ...

Ura! Am făcut-o!

În general, formarea noastră sa încheiat mai devreme! Ceea ce nu se spune bucuros :) Pentru cei care au ratat întregul proces aici partea întâi și în al doilea rând... Îmi doresc tuturor celor care persistă în educarea lor asupra kosharikov acest sistem - Mult noroc! Stai dur și statornic ... cum se spune ... Tren greu lupta ușor! :) Acum trebuie să stabilească rezultatul, dar cu acest lucru, sper, probleme nu ar trebui să fie ... Felicitări pentru a lua în comentarii!


UP: Prieteni, acest post este o pacaleala April :) Aici totul detalii&# 8230;

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Dezvoltarea și Bullmastiff de formare catelusDezvoltarea și Bullmastiff de formare catelus
An Nou fericit!An Nou fericit!
Cum de a instrui un pisoi, pisica, pisica la tavaCum de a instrui un pisoi, pisica, pisica la tava
Obișnuiți pisica la toaletă - Săptămâna 1Obișnuiți pisica la toaletă - Săptămâna 1
Myrfu foarte rușine ...Myrfu foarte rușine ...
ConținutConținut
Educație DobermanEducație Doberman
Boy și cel mai bun prieten al lui Woody Woodpecker!Boy și cel mai bun prieten al lui Woody Woodpecker!
Dezvoltarea și Bullmastiff de formare catelusDezvoltarea și Bullmastiff de formare catelus
O goana incredibil pentru un delfin ucigaș balenăO goana incredibil pentru un delfin ucigaș balenă
» » » Ura! Am făcut-o!
© 2021 rum.perhegrigh.ru