rum.perhegrigh.ru

Pony în casă!

Vă puteți imagina că într-un apartament, puteți păstra ponei, cu nu una, ci mai multe?! Sună incredibil, dar Heidi Northam familie cai in miniatura ca animale de companie este destul de normal!

Pony în casă!

Tot în casa familiei trăiește Northam trei ponei. Animalele circula liber în jurul casei, ma uit la televizor cu Heidi și fiica ei Corinne, bea apă direct de la robinet și se bucură de roadere un morcov din cămară.

Miniatură numele ponyashek Ronii, pinion și Haniyeh. Mistress animalelor este Corinne, care doted în animalele lor de companie. Ea constată că se referă la poneiul ca un caine de talie mare in casa (cel puțin fără griji cu privire la același lucru pentru ei).

Pony în casă!



„Poneii noștri au propriile lor grajduri aproape de casa noastră, dar nu se limitează mișcarea lor, și ei sunt fericiți să-și petreacă timpul cu noi. Știi, fiica mea este foarte supărat atunci când le-a lăsat afară în grajduri. Times nu sunt calm, și pur și simplu animalele ar putea fura, așa că le-am lăsat în casa noastră. Desigur, acestea nu sunt în mod constant cu noi „, - spune Heidi Norte.

Pony în casă!

La un moment în care o femeie și fiica ei sunt încă nehotărât ca să protejeze animalele, a existat un incident amuzant, ceea ce a determinat soarta ponyashek. Northam Heidi pregătește cina și a uitat să închidă ușa, și unul dintre ponei a făcut cu atenție drumul ei înăuntru, m-am dus direct la bucătărie. Se pare că animalul a fost foame și simțind aroma de alimente, a mers direct la casa. Heidi a fost destul de surprins, dar nu a devenit furios, și tratat poneii sandwich.

Pony în casă!

„Vecinii noștri înțeleg de ce preferăm să păstreze ponei interiorul casei decat in afara, dar eu cred că, probabil, nu ar fi îndrăznit să facă astfel. Probleme cu Ronnie, asterisc și Haniyeh, practic, nici unul. Ei nu se deda, și nu sunt mulțumiți de mizerie în casă. În plus, fiica mea le învață, și să știe ponei este animalele de învățare foarte inteligente și măsurabile „- a spus Heidi Norte.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Cum de a face cainele tau mai fericitCum de a face cainele tau mai fericit
Foss din HoustonFoss din Houston
Cele mai frumoase grajduri din lumeCele mai frumoase grajduri din lume
Primii pași mânz poreclit măcrișPrimii pași mânz poreclit măcriș
Construcție de grajduri: ventilație și încălzireConstrucție de grajduri: ventilație și încălzire
Pulovere scoțian pentru ponei Shetland!Pulovere scoțian pentru ponei Shetland!
Opinii Shepherd AustralianOpinii Shepherd Australian
Cât de mult este în valoare de acum un ponei și de unde să-l cumpere?Cât de mult este în valoare de acum un ponei și de unde să-l cumpere?
Enotiha dovleac, care se consideră un câineEnotiha dovleac, care se consideră un câine
Tampa grădină zoologică a avut doi copii urangutanTampa grădină zoologică a avut doi copii urangutan
» » » Pony în casă!
© 2021 rum.perhegrigh.ru