rum.perhegrigh.ru

Rabbit-călător numit Nara

La casa de 11 de ani, Carey Braytsvayt trăiește câteva animale de companie. Una dintre fete este un favorit pentru animale de companie iepure pufos Nara, care se caracterizează printr-un caracter prietenos, dar foarte agitat.

Rabbit-călător

În fiecare dimineață, Carey hrănirea animalelor în casă, și colectarea de cărți, merge la școală. Sună destul de obișnuit, dar pe de altă zi de iepure Nara ovaționat fata urcat în servieta ei.

Este demn de remarcat faptul că Carey, în dimineața a fost atât de absorbit în gândurile sale pe care le-a găsit iepure în portofoliul dumneavoastră numai la începutul primei lecție. Fata a fost pe cale de a obține manuale și materiale de scris, atât de la saci deschise mi-a venit botul pufos Nara. Carey aproape strigat în surpriză, dar în curând a dat seama cum Nara a reușit să intre în servieta ei.

Rabbit-călător

Fata a amintit că, atunci când hrana animalelor în dimineața, portofoliul său a fost deschis și se pare că curiozitatea Nara a decis să-l exploreze. Odată ajunși, iepure a adormit și nu a observat că fata a mers la școală.



Se referă Naru acasă era prea târziu, ca primul clopot a sunat, și ea a decis că iepurele va rămâne cu ea în timpul zilei de școală.

„Casa mea de la școală separă aproape 5 km. M-am așezat într-un autobuz școlar și nici măcar nu a simțit în portofoliu este Nara. Se pare că ea a dormit, ca și în cazul în care ea a mutat - Mi-ar fi simțit cu siguranță! Desigur, geanta a fost un pic mai greu decât de obicei, dar nu am acordă o mare importanță, dar când am deschis rucsacul la prima lecție, am fost de așteptare pentru o adevărată surpriză „- spune fata.

Rabbit-călător

Nara în școală a placut, deoarece pauzele dintre lecții atenția tuturor copiilor a fost atras de ea. Pat iepure-călător dorit în fiecare al doilea copil!

„Am primit un telefon de la școală și sa spus că fiica mea a adus un lecții de iepure. La început am crezut că Keri mai ales Naru a luat cu el, dar în curând fiica mea mi-a explicat modul în care aceasta este, de fapt sa întâmplat. Zilele trecute, Carey a luat din nou Naru ei de la școală, dar de data aceasta a fost planificat. Rabbit a placut copiilor si profesorilor li sa permis să ia cursuri Carey ei favorite, „- spune mama fetei.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Iepuri pitici: se pot spala iepuri pitici?Iepuri pitici: se pot spala iepuri pitici?
Cățeluși de iepure Dachshund: descriere, fotografii si preturiCățeluși de iepure Dachshund: descriere, fotografii si preturi
Iepuri decorative în KemerovoIepuri decorative în Kemerovo
Iepure alb decorative în casa taIepure alb decorative în casa ta
Ralph - cel mai mare iepure din lume!Ralph - cel mai mare iepure din lume!
Cum de a alege un iepure.Cum de a alege un iepure.
Olandeză iepure pitic: caracteristici distinctiveOlandeză iepure pitic: caracteristici distinctive
Ce toaletă pentru a alege iepure?Ce toaletă pentru a alege iepure?
Cum frumos numit iepure-fatăCum frumos numit iepure-fată
Rabia la iepure: SimptomeRabia la iepure: Simptome
» » » Rabbit-călător numit Nara
© 2021 rum.perhegrigh.ru