rum.perhegrigh.ru

Gecko dans

Real disco pus în scenă patru gecko în casa noului său stăpân, un fotograf amator din Indonezia chic Guo.

Gecko dans

Uita-te și învață: robotul Gecko.

în vârstă de 37 de ani, iubitor de natura cumpărat într-un magazin pentru animale de companie câteva gecko, decide să completeze colecția lor de poze poze cu reptile.

Gecko dans

Aceste Gecko par să știe multe despre divertisment.

„Eu iau de obicei poze cu insecte, dar când a văzut în magazin aceste soparle, imaginați-vă ce s-ar întâmpla fotografii interesante. Am stabilit masa cu sticlă neagră și a pus geckos.

Gecko dans

De ce nu o rumba? Cei doi tipi pe ringul de dans ca un trandafir.

Odată ajuns pe suprafața netedă lucioasă, noile mele animale de companie dintr-o dată a început să facă mișcări, cum ar fi pași de dans, se deplasează ca și alți maeștri de arte marțiale, și am încercat să nu piardă nimic „- spune Shikey.

Gecko dans

Ce un sentiment de ritm! Și cât de mult pasiune!

Fotografiile dvs. Shikey Goh postat pe Internet, și „Gecko dans“ sale este deja vazut de mii de oameni.



Gecko dans

Gecko dans

Gecko dans

Gecko dans

Gecko dans

Gecko dans

Gecko dans

Gecko dans

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Gecko. Leopard Gecko. Gecko Day.Gecko. Leopard Gecko. Gecko Day.
Phelsuma Madagascar zi Gecko sauPhelsuma Madagascar zi Gecko sau
Gecko (foto): Lizard cu abilități fantasticeGecko (foto): Lizard cu abilități fantastice
Terariu pentru eublepharis: a crea o casă confortabilă GeckoTerariu pentru eublepharis: a crea o casă confortabilă Gecko
Poze neobișnuite din Nancy RosePoze neobișnuite din Nancy Rose
Importanța umidității: întreținerea și îngrijirea geckoImportanța umidității: întreținerea și îngrijirea gecko
Veverite dans amuzant în NamibiaVeverite dans amuzant în Namibia
Crested GeckoCrested Gecko
Terariu Impatiens: Tokay Gecko interne (Gekko Gecko)Terariu Impatiens: Tokay Gecko interne (Gekko Gecko)
Pe scurt despre gros-gecko bibronaPe scurt despre gros-gecko bibrona
» » » Gecko dans
© 2021 rum.perhegrigh.ru