rum.perhegrigh.ru

Noua versiune zoopikchi!

Prieteni, avem un nou design! :) Am încercat să-l facă la fel de clar în măsura în care s-a dovedit a judeca ... aș fi extrem de recunoscător pentru comentarii și sugestii ... puteți scrie în comentariile la acest post, bine sau mă direct la oficiul poștal ([Protejat Email]).

Noua versiune Zoopikchi!

Screenshot pentru povestiri :)

Deși nu totul pare cum a fost planificat, dar la pisici și câini este acum o filă separată în meniu, în cazul în care tot ce avem despre ei este disponibil. Există noi secțiuni de știri și în loc de un banner în antet avem un fapt interesant din lumea animală! Profilul afișează acum realizările dvs. (în acest moment este numărul de comentarii). Ei bine, a crescut ușor viteza de grădină zoologică nostru :)

P.S. toate care a conectat anterior pe site-ul prin intermediul social media, trebuie să o facă din nou deoarece Acum autorizația trece direct prin intermediul site-ului nostru si nu prin servicii furnizate de terțe părți ... Dacă ai probleme cu acest lucru, nu ezitați să-mi scrie un e-mail! Deși am testat ... dar orice se poate întâmpla ... :)

Screenshot pentru povestiri

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
În grădina zoologică Elveția născut tamarin leu de aurÎn grădina zoologică Elveția născut tamarin leu de aur
Zoo belgian ZhirafenokZoo belgian Zhirafenok
Oraș Ihamster.ru-Khomiakov on-lineOraș Ihamster.ru-Khomiakov on-line
Dog Darling alimente: comentarii și o revizuire a compozițieiDog Darling alimente: comentarii și o revizuire a compoziției
Opinii de frise bichonOpinii de frise bichon
Opinii American AkitaOpinii American Akita
Puii de tigru Amur de la o grădină zoologică scoțianPuii de tigru Amur de la o grădină zoologică scoțian
Girafele Whipsnade Zoo a avut loc o casă nouăGirafele Whipsnade Zoo a avut loc o casă nouă
Opinii Shepherd AustralianOpinii Shepherd Australian
Schnauzer miniatural: descriere rasa, caracterul și fotografieSchnauzer miniatural: descriere rasa, caracterul și fotografie
» » » Noua versiune zoopikchi!
© 2021 rum.perhegrigh.ru