rum.perhegrigh.ru

Gibon Funny numit Gollum

Câteva fotografii amuzante de Ashley Vincent a reușit să facă într-o grădină zoologică din Thailanda. Protagonistul a devenit un Gibbon instantaneu anual, care, fiind într-o stare de spirit buna, fericit a pozat pentru publicul asamblat.

gibon Funny numit pentru Gollum

Cele mai multe ori preferă să-și petreacă ca Gibbons pe ramura de copac, trecând de la un copac la altul cu ajutorul labele din față lungi, dar acest copil nu a fost să plece și pe teren. Uita-te la maimuta a fost foarte amuzant, pentru că picioarele sale lungi din față în partea de jos sa dovedit a fi inutile, și din cauza acestei Gibbon uitat foarte greoaie.

Interesant, copilul numit Gollum. Probabil el a primit porecla lui de maimuță tocmai din cauza iubirii sale pentru mișcarea pământului și din cauza stangacia cu care se mișcă Gibbon. De fapt, fiind pe copil la sol amuzant este un pic ca celebrul personaj din „Lord of the Rings“, dar spre deosebire de Tolkien Gollum eroul nostru este întotdeauna într-o stare de spirit pozitivă și în căutarea pentru inel prețuită!

gibon Funny numit pentru Gollum



„Am văzut Gollum în grădina zoologică Khao Kaew, în Thailanda. gibon Funny a coborât din copac, și, făcându-neîndemânatic drum prin tufișuri, a ieșit în luminiș să pozeze în fața vizitatorilor grădina zoologică. Cu un bot maimuțe nu a lăsat un zâmbet, și a fost condus dur cu labele din față un stufoasă, în curând a zâmbit aproape toți vizitatorii au adunat în fața coliviei cu Gibbons“, - a spus el într-un interviu cu Ashley Vincent Dailymail.

gibon Funny numit pentru Gollum

Unii vizitatori (inclusiv Ashley) gândit Gollum dans la muzică, audibil doar pentru el. Mai târziu, fotograful vă va spune că cea mai mare parte a fost ca un Funk (Funk - unul dintre genurile de muzică).

gibon Funny numit pentru Gollum

„Când Gollum ajuns într-o poiană, el a smuls o floare și a pus-o în gură. După aceea, el sa uitat la mulțimea de oameni în fața coliviei, încet și a continuat. Toate acestea au fost foarte neobișnuit! Thai Gollum a părut să-mi foarte curios si jucaus, iar aceste mișcări neobișnuite vor fi amintit pentru o viață „- reamintește în vârstă de 48 de ani Ashley.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Tiny & ldquo; flacără & rdquo; și noua lui mamaTiny & ldquo; flacără & rdquo; și noua lui mama
Taronga Zoo a introdus copac cangur copilTaronga Zoo a introdus copac cangur copil
Gibon mustăți KidGibon mustăți Kid
În grădina zoologică din Varșovia alăptat maimuța veverițăÎn grădina zoologică din Varșovia alăptat maimuța veveriță
Lipitoare crestate gibon din BrookfieldLipitoare crestate gibon din Brookfield
Am doar arma în lumina tuturor dulce?Am doar arma în lumina tuturor dulce?
Nasterea Jackson Zoo tinere gibonulNasterea Jackson Zoo tinere gibonul
Red pui de maimuță a fost dat numeleRed pui de maimuță a fost dat numele
Panda Funny Do-Do de la Hangzhou ZooPanda Funny Do-Do de la Hangzhou Zoo
Panda învață LesserPanda învață Lesser
» » » Gibon Funny numit Gollum
© 2021 rum.perhegrigh.ru