rum.perhegrigh.ru

Hamster Wild încearcă să mănânce mure

hamster sălbatic (lat. Cricetus cricetus) Vreau, în orice ar fi fost să ajungă la ramurile cu mure coapte! Și, după ceva timp, el atârnă deja pe o tulpină, el a luptat agățându-se de un tratament favorit. Perseverenta și o mare dorință de a lua în sus!

hamster Wild încearcă să mănânce mure

Julian Ghahreman Rad / Vienna

Această serie minunată de fotografii a fost în măsură să facă tânărul fotograf austriac-naturalist Julian Ghahremanu Radu (Julian Ghahreman Rad) la cimitirul din Viena (Austria). Tinere fericit pentru a elimina animale mici și a fost într-un timp scurt, a reușit să devină un fotograf de renume mondial.

hamster Wild încearcă să mănânce mure

- Îmi place să iau poze cu animale mici - spune fotograful în vârstă de 24 de ani. - Le-am trage în sălbăticie, încercând să prindă în lentila lui cele mai interesante momente ale vieții lor, și pentru că am uneori să-și petreacă mai multe ore de așteptare.

hamster Wild încearcă să mănânce mure

- De exemplu, pentru acest hamster am avut, de asemenea, un pic de ceas ... Dar a meritat. Pentru un timp, rozătoare a fugit în iarbă în căutarea produselor alimentare și a atras în curând atenția asupra sucursalei cu mure. Așa cum a fost interesant pentru a vedea cum el încerca să ajungă la ea, și apoi rămâne pe greutatea ei.



hamster Wild încearcă să mănânce mure

- În plus, el a fost să se rupă off fructe de pădure și de a le împinge în pungi obraz. Și toate acestea el a fost de a face baldachin, demonstrând minunile acrobație și gimnastică. Doar minunat! În opinia mea, a fost o sedinta foto distractiv. Oricum, abia am oprit râs!

hamster Wild încearcă să mănânce mure

- Pot să recunosc că timpul meu de lucru cu animale momente amuzante nu sunt mai puțin frecvente. Sunt fotograf foarte norocos. În munca mea întruchipat o mulțime de momente amuzante, poate de aceea ele sunt atât de popular nu numai oamenii obișnuiți, ci și la alți fotografi de animale sălbatice, dintre care multe se încadrează în lucrările lui Julian pe paginile lor pe Facebook.

hamster Wild încearcă să mănânce mure

Potrivit lui Julian Red, poza lui a aparut pe coperta a revistei științifice cunoscute popândău «UNIVERSUM» (martie 2015) .. Putem spune că acest lucru este real succes al tânărului fotograf. - Sunt foarte fericit - spune tânărul, - că imaginea mea a fost pe coperta unei astfel de publicații bine-cunoscut în lumea științei.

hamster Wild încearcă să mănânce mure

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Învierea miraculoasa a unui hamster!Învierea miraculoasa a unui hamster!
Cum și dacă poți merge pe hamster?Cum și dacă poți merge pe hamster?
Prietenia neobișnuită între fotograf și mangustePrietenia neobișnuită între fotograf și manguste
Cum, în cazul în care pentru a trata răceli la un hamster?Cum, în cazul în care pentru a trata răceli la un hamster?
Cum se îngrășa hamster?Cum se îngrășa hamster?
Oraș Ihamster.ru-Khomiakov on-lineOraș Ihamster.ru-Khomiakov on-line
De ce hamster roadere cușcă?De ce hamster roadere cușcă?
Cum să aibă grijă de hamster Angora?Cum să aibă grijă de hamster Angora?
Portrete Expresiv de câini de la Elke VogelsangPortrete Expresiv de câini de la Elke Vogelsang
HamsteriHamsteri
» » » Hamster Wild încearcă să mănânce mure
© 2021 rum.perhegrigh.ru