rum.perhegrigh.ru

87 Ani vechi papagal Poncho

Poncho Parrot în timpul vieții sale lungi a fost în măsură să devină un adevărat star hollywoodian. Bird aprins în filme celebre precum „Ace Ventura“, „102 Dalmatieni“ și altele. Cu câteva zile în urmă Poncho avansat 87 de ani, iar editorul britanic Dailymail a decis să spună lumii povestea o viață lungă și plină de evenimente de un papagal ...

în vârstă de 87 de ani, papagal Poncho

În ciuda vârstei înaintate, Poncho, ca orice altă vedetă de la Hollywood, încă mai iubește, când a atras atenția personalitatea ei. papagal vechi, cu plăcere pozează pentru lentilele camerei, ca și cum ar ști că imaginea ei va fi văzut peste tot în lume!

Poncho este considerat unul dintre cele mai vechi papagal din lume, o pasăre, dar rămâne încă foarte activ si jucaus. În aparență, papagalul nu se poate spune că este aproape 90 de ani!

în vârstă de 87 de ani, papagal Poncho

Acum Poncho locuieste in casa casnică în vârstă de 36 de ani, Sophie Williams, care constată că caracterul ei pentru animale de companie este foarte dificil.

„Ea refuză să mănânce alimente regulate și necesită nuci lor preferate. Uneori mi se pare că în casa mea nu trăiește un papagal normal, și cerând o stea la Hollywood. Cu toate acestea, Poncho, în unele moduri de la Hollywood stele este! „- spune păsări hostess.



în vârstă de 87 de ani, papagal Poncho

Poncho - Macaul. Aceasta este una dintre cele mai mari specii de papagali. pasăre adult poate ajunge la o lungime de aproximativ 90 cm. papagali de acoperire foarte luminos, cu o predominanță de flori roșii.

„Cred că Poncho - cel mai egoist. Cu toate acestea, în viața ei, există două persoane favorit - I și în vârstă de 53 de ani, mama mea Rebecca Taylor. În timpul vieții sale lungi Poncho învățat să recite o mulțime de fraze. Nu este întotdeauna frumos să aud de la ea cuvântul „ratat“, dar uneori ea mă laudă, pronunțând cuvântul „frumusete“, „- a declarat într-un interviu cu Sophie Williams.

în vârstă de 87 de ani, papagal Poncho

Timp de mai multe decenii, agenție nelimitat, care a fost implicat în furnizarea de studiouri de animale pentru filmare în reclame și filme Poncho am deținut. Este mulțumită papagal nelimitat reușit să stea în filme, cum ar fi companii de film Warner Brothers si universal.

Începând cu anul 2000, poncho nu mai acționează în filme, așa că atunci când cealaltă zi la casa lui Sophie Williams a spus reprezentantul fotografului de presă, papagalul a răspuns la exterior, mai degrabă ambigui. Poncho atacat pe aparat de fotografiat și numai calmat după câteva minute!

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Cum de a preda o baie perus?Cum de a preda o baie perus?
Tehnici simple: cum să învețe Corell spun?Tehnici simple: cum să învețe Corell spun?
Papagal RosellaPapagal Rosella
Papagal papagalul in casa taPapagal papagalul in casa ta
Ce putem învăța perus?Ce putem învăța perus?
Nume de păsări și papagaliNume de păsări și papagali
Perus strănută: răceli sau probleme pulmonare?Perus strănută: răceli sau probleme pulmonare?
Cum de a instrui mâinile pe Corell: sfaturi practiceCum de a instrui mâinile pe Corell: sfaturi practice
Budgerigar: cea mai bună pasăre pentru apartamenteBudgerigar: cea mai bună pasăre pentru apartamente
Papagal OzherelovyPapagal Ozherelovy
» » » 87 Ani vechi papagal Poncho
© 2021 rum.perhegrigh.ru