rum.perhegrigh.ru

Opinii de Dogue de Bordeaux

Proprietarii engleză Mastiff recenzii fotografie

Proprietarii sunt, de obicei, foarte pasionat de rase de caini mastiff engleză. opinii dintre ele sunt rareori negativ. Excepțiile sunt acei proprietari de femei care au luat câinii cu o condiție de plată a costului de pui. Cultivarea gunoi Heffalump mici - ocuparea forței de muncă supărătoare și costisitoare.

Ana și Irina,
Fiica mea și eu un mare fan de câini de talie mare. Primul nostru animal de companie a fost un boxer, atunci când a decis pentru a obține o rasa de mastiff engleză, recenzii ale proprietarilor care au fost întotdeauna pozitive. Satisfăcut cu câinele - este foarte liniștită, iubește copiii, non-agresive și ascultători pe plimbări. Nu lăsați niciodată un copil, dar ca un sfinx suferă atunci când copiii se urcă pe ea.

Serghei și Olga,
Soțul meu și cu mine suntem iubitori de câini. Tot ce am păstrat Pug, și el - boxeri. Când ne-am construit casa noastră, am vrut un câine neobișnuit și mare, cu un caracter calm. Deci, avem o lupta - pui de cerb de sex masculin Mastiff engleză. Doi ani mai târziu, el a fost alăturat de Martha tigru ani. Câinii se simt bine în regiunea noastră, dar în vara lui avea nevoie de o umbră densă. Numai în căldură extremă care vine în casă să se întindă sub instalația de aer condiționat. Excelent obține, împreună cu copii și bunici, latrat bas puternic, îndepărtându-i pe vizitatori nedorite, loial pisici.

Inna și Oleg,
Când ne-am întâlnit, câinele a fost în Ina. Calm și echilibrat engleză buldog catea mărșăluit întotdeauna sedately alături de ea la plimbare, și a fost cauza iubirii noastre. Ea este acum în vârstă de 5 ani, ea este păzitorul vatra familiei și o asistentă medicală grijuliu fiul nostru.





Nonna,
Îngerul meu mastiff englez de 4 ani. câine foarte bun și credincios, sibarit leneș, un iubitor să se întindă de foc și pentru a primi oaspeții. Dog - personificarea stapinirea de sine britanic și dragostea de ordine, este foarte elegant. Ea nu-i place alti caini, dar este prieten cu o pisică și papagali. Un mare iubitor de mâncare bună și de somn în curte la soare. Iarna locuieste in casa.

Sofia și Petru,
Vom păstra o pereche de mastiffilor în engleză. Ei se mișcă liber în jurul valorii de curte si casa, alegând întotdeauna locurile în care puteți vedea zona și păstrați-l sub control. voci scăzute de câini noastre pot fi auzite numai atunci când există o amenințare reală de invazie - acestea sunt rareori supuse la toată lumea un câine latră în sat. Este câini inteligent, dar leneș, foarte atașat de noi și nu pot tolera familiaritate.

Galina și Andrew,
Mastiff în casa noastră a existat o șansă - lăsându-familiar ne-a lăsat cu câinele său în vârstă de ani. A fost folosit la noi pentru o lungă perioadă de timp, fără a afla, nu vin la vot, iar prima lună de a manca foarte rău, dorul pentru vechii proprietari. De atunci, a fost nevoie de doi ani, dar până acum ea merge, uneori, prinde oameni ca siluete pe vechii proprietari și aspectul în fețele lor. Ne propunem să ia al doilea Mastiff - rasa foarte mult deliberare și devotament.

Citiți despre Dogue de Bordeaux

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Review-uri de buldog englezăReview-uri de buldog engleză
Engleză MastiffEngleză Mastiff
Opinii de frise bichonOpinii de frise bichon
Opinii de Ciobănesc belgianOpinii de Ciobănesc belgian
Descriere mastiff EnglezăDescriere mastiff Engleză
Imens engleză mastiff rasă de câiniImens engleză mastiff rasă de câini
Mai multe despre Dogue de BordeauxMai multe despre Dogue de Bordeaux
Dogue de Bordeaux câini de talie mare rasaDogue de Bordeaux câini de talie mare rasa
Opinii din Argentina DaneșOpinii din Argentina Daneș
Rasa Mastiff englezăRasa Mastiff engleză
» » Opinii de Dogue de Bordeaux
© 2021 rum.perhegrigh.ru