rum.perhegrigh.ru

Ce mai bine caseta de gunoi: 5 tăvi, pe care doriți să o cumpărați

Ei bine, s-ar părea că noi pot scrie despre tava de pisica? Se pare poți, iar dacă nu este așa, și noi, ceva interesant în mod unic. A Ceea ce este mai bine pentru pisica toaletă? Deci, în ultimii ani au apărut diverse tăvi atât de mult, și ei nu diferă numai de culoare, dar, de asemenea, de design, multe dintre ele sunt foarte confortabile și funcționale. Așa că am fost tot mai probabil să participe la un gând: nu se schimba pentru tava pisica?

Nu știu cât de pisica mea, dar eu cu siguranță nu ar fi refuzat să cumpere una dintre următoarele situații.

Primul model

Ideea este la fel de vechi ca lumea. Ești nimic de genul? Da, ca o găleată cu un sac pentru eliminare. Acest lucru astăzi este în fiecare casă. Și este convenabil, nu? Apropo, citește cum să obțineți mirosul de urină de pisică de pe canapea și pat.

o cutie de gunoi este cel mai bun

Uita de a se năruie și se toarnă umplutura. Se spală o tavă nu are nevoie. Destul, gradul de contaminare, înlocuiți sacul și tava din nou curat. Pentru mine, ca ideale, și cred că nu este dificil obișnui pisica la o astfel de toaletă.

Al doilea model

Super comod și igienic pisica interior casa de toaletă din plastic usor si durabil. Partea de sus se pliază scutura de încheietura mâinii. Setul pe tava este un cartuș special de carbon care absoarbe toate mirosurile. Este posibil să se toarnă umplutura pe partea de jos, și este posibil să se stabilească o umplutură specială sac de igienă.

pisica toaletă - casa

Tava este echipat cu capse speciale, astfel încât să poată fi pus pe orice suprafață - nu se zgârie podeaua, și nu se va muta dintr-o parte în alta. De asemenea, pentru iubitorii de estetica, puteți schimba în partea de sus a tăvii de pe capacul de diferite culori și modele diferite. Cu această tigaie, cred că nu vrei pentru a obișnui pisica la toaletă, nu-i așa?

Al treilea model

Numele modelului „pași Pure“, justificată în întregime. Faptul că tava este un pic ca o carapace, la intrarea în care se află pe scări. Ieșind din tava, pisica se execută pe scara și, prin urmare, după cum se scutură laba pe resturile de umplutură. Structura de top echipat cu un filtru care absoarbe mirosurile.

o cutie de gunoi de interior

Puteți utiliza, de asemenea, nu de umplere, și filele speciale care, potrivit producătorului, este nu numai mai practic, dar, de asemenea, mai igienic decât umplutură. Deși, dacă utilizați aceste file, atunci de ce scara? În general, îmi place aspectul, destul de funcționalitate și o dimensiune relativ mică pentru un astfel de dispozitiv. Având o casa este o „operă de artă“, animalele de companie pur si simplu nu se poate rahat pe covor sau o canapea.



Al patrulea model

Numiți-o lucrare de tavă Pet Industrie pur și simplu nu îndrăznesc. Super fantezie și toaletă igienic pentru pisici.

o cutie de gunoi de interior

Nu este nevoie să cearnă spatula rasfatata umplere pisică.

o cutie de gunoi este cel mai bun

Tot ce trebuie să faceți este să înclinați tava deoparte și se colorează prin vysypletsya de umplere cu ochiuri într-o tavă specială. Ai luat apoi tava și se toarnă deșeurile în coșul de gunoi. Este greu de explicat - aveți nevoie pentru a vedea cel puțin o dată. Există doar un singur lucru, nu puteți utiliza acest produs, în cazul în care torc cântărește mai mult de 8 kg.

Al cincilea model

Această variantă a tăvii, cu ceva similar cu cel anterior, doar că este mai mult în jos pe pământ în adevăratul sens al cuvântului.

litiera exclusivă

neobișnuit pisica toaletă

Pentru a șterge materialul de umplutură va trebui să activați tava în jurul valorii. În acest caz, bulgări va cădea într-o tavă specială în partea de jos și de umplere curat va trece prin sita built-in.

Bonus. Ai auzit vreodată de tava automată pentru pisici? Aflați cum funcționează.

Și ce o cutie de gunoi pentru a alege în opinia dumneavoastră? Sunt de așteptare pentru feedback-ul în comentarii.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Cum de a selecta o tavă pentru cainele tau preferat?Cum de a selecta o tavă pentru cainele tau preferat?
Cum se intarca un rahat pisoi oriundeCum se intarca un rahat pisoi oriunde
Cum de a obișnui pisica la umplutura?Cum de a obișnui pisica la umplutura?
Pisici automate WC catgeniePisici automate WC catgenie
Alegerea o baie pentru animalele de companie iubitAlegerea o baie pentru animalele de companie iubit
Obișnuiți pisica la toaletă - Săptămâna 1Obișnuiți pisica la toaletă - Săptămâna 1
Tava nu este bun - pisica si pisica sa oprit pentru a se elibera în loculTava nu este bun - pisica si pisica sa oprit pentru a se elibera în locul
Cum de a preda un pisoi la tavaCum de a preda un pisoi la tava
Cum se intarca pisica, pisica rahat.Cum se intarca pisica, pisica rahat.
Cum se intarca pisica rahat oriundeCum se intarca pisica rahat oriunde
» » Ce mai bine caseta de gunoi: 5 tăvi, pe care doriți să o cumpărați
© 2021 rum.perhegrigh.ru