rum.perhegrigh.ru

Casa pisica milkbox

Odată ce canalul de televiziune japonez centrală trăiesc un experiment. Într-o încercare de a găsi o soluție la această problemă este împrăștiată în toate direcțiile pisoi, doar showmen au fost plasate într-un studio de cutie de carton. După 10 minute, toate pisoii sunt în aceste cutii, și - pe cont propriu!

Casa de pisică MilkBox fotografie

Deci, de ce cea mai scumpa casa si frumos pentru pisica pierde o cutie din carton?

  1. În primul rând, câinii și pisicile atrase de mirosul si caldura lemnului, la care animalele noastre de companie nu sunt indiferenți.
  2. În al doilea rând, fiecare pisicuta are nevoie de spațiu personal. O casa permanenta pentru pisica pentru a acoperi părțile laterale și în același timp oferind vizibilitate maxima - teren de reproducere perfecta dintr-o perspectivă prădător.
  3. Dar, în a treia, o cutie de carton - este doar un dispozitiv magic!

Dovada acestui - casa de carton pentru pisica MilkBox! Design elegant și design inteligent de https://kotofabrika.com/ speciale Kotofabriki atrage în mod magic prădători interne. Ca în cazul în care în mod ironic, creatorii casei a făcut casa Milkbox ca o cutie de lapte. Pisicile dacă ai putea lăsa o recenzie despre casa, probabil, ar fi extrem de eforturile de dezvoltatori apreciat.

Materialul din care se face Milkboks - trei straturi de carton mikrogofrirovanny T-25, E-fix profil cu căptușeală albă.

Cu toate acestea, detaliile tehnice nu explică principalul lucru - o casa imensa MilkBox popularitate!

Beneficii casa de carton pentru pisica MilkBox

feedback pozitiv cu privire la produsele și Kotofabrike sale depășesc balanța.

Avantajele greutății: Lodge

  • Carton - un material natural care nu are nu atât de iubit pisici miros înțepător sintetice.
  • casa MilkBox pot fi asamblate în mod independent, timp de trei minute, chiar și fără instruire, deși este atașat.
  • Casa durabil. Pisicile nu se va petrece timpul în construcții instabile sau nesigure.
  • MilkBox suficient de mare pentru ca el să se simtă confortabil pisica, dimensiunea, care poate fi și XS, și chiar XXL.
  • Casa de carton este o „fereastră“! Pet va aprecia!
  • MilkBox durabil. Dezvoltatorii oferă 3-6 luni de funcționare activă a casei.
  • producția Ucrainei este pur și simplu amuză sufletul.
  • În cele din urmă, prețul. Casa ieftin, și de ce nu a salva, în cazul în care apare posibilitatea?

deficiențe

Sincer, ma uit la pisica testele noastre Milkboks, am încercat sincer să fie imparțial și să găsească o lingură de gudron în această „pungă de lapte.“ Și am făcut-o! Dezavantaje (o intindere foarte mare) pot fi atribuite numai culoarea albă ca zăpada curat casei, decorul pentru care încă nu au fost în stare să vină, deoarece ideile de greutate și mi-e teamă să le pună în viață trebuie să cumpere mai mult de un MilkBox. Cu toate acestea, nu poate fi numit un dezavantaj, chiar și în glumă, pentru că imaginația mea sa dezlănțuit în toate. Deci, în condiții de siguranță și în mod responsabil să declare - fără defecte.

asamblare



Pentru a asambla necesare achiziționarea casa de pisică și starea de spirit bună.

  1. etapa 1Milkboks fotografie
  2. etapa 2construi o casa pentru pisica
  3. etapa 3asamblate casa de carton MilkBox

Revizuire nostru a casei pentru pisica MilkBox


În fotografia noastră casă familială Milkboks fulgeră în mod constant, pentru că pisica noastră iubește „pachet de lapte“ din toată inima lui. Ea intră în casă, nu numai pentru a dormi, dar, de asemenea, să se relaxeze doar pe adorarea universală și închinare. Nu o dată observat cum a întins, vizionarea din casă într-un mod special găuri alungite pentru membrii familiei noastre. Casa a mutat jucăriile ei și în curând se pare, va fi, bol, farfurie și papuci.

A se vedea, de asemenea:

Review-uri de pe Internet

„Suntem incantati de casa Maruska! Ea ponadkusyvala colțuri, dar sa terminat cu un eșec, și este acum afară din casă doar pentru a atrage pește. M-am gândit lecții de desen și de intrare, gătiți ornament floral - foarte frumos dovedit "!

„Inițial, Saffron Casa ignorat, dar esperimentirovali podstilochku și a pus-o pe mijlocul casei, și voila - casa copil recunoscut. Apropo, casa este foarte robust, test drive-uri, el a fost bun! "

„Casa frumoasa scandinav elegant. Am o prietenă și ea însăși a văzut pe foc. pisicile mele au recunoscut din primul minut al lor, sunt în ordine. Sincer, este tema generală - casele de carton. Puteți aranja un flash mob - care este interesat de harul lui. Pastelor sau poate, de exemplu, desene gotice. Am lăsa un lung zăpadă-alb, îmi place foarte concizie lui. "

Preț și livrare

Ce ar trebui să construim o casă? Ieftin, așa cum sa menționat mai sus. De obicei, casa MilkBox este în valoare de 79 grivne (250 ruble), dar pe site-ul dezvoltatorilor pe ea publicitate periodic reduceri.
Cum de a comanda o casă? Du-te la site-ul, lăsați numărul de telefon și vei fi imediat chemat înapoi pentru a clarifica detaliile comenzii! Livrare la Kiev, sau trimite e-mail nou în Ucraina.

Livrarea în Rusia și alte țări europene cu privire la aceste probleme nu ezitați să contactați administrarea Kotofabriki.

selectați MilkBox

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
De ce pisica trage pisoi?De ce pisica trage pisoi?
Pet Turtle: Cum de a alege un animal de companiePet Turtle: Cum de a alege un animal de companie
Cum de a preda un pisoi la tavaCum de a preda un pisoi la tava
De reproducție mealworms: reguli și trucuriDe reproducție mealworms: reguli și trucuri
Maze, accesorii de hamster cu propriile sale mâiniMaze, accesorii de hamster cu propriile sale mâini
Casă mică pentru o pisica cu mâinile sale - unele idei interesanteCasă mică pentru o pisica cu mâinile sale - unele idei interesante
Maru pisica - o nevăstuică realăMaru pisica - o nevăstuică reală
Case pentru pisici: toate detaliile alegerea corectăCase pentru pisici: toate detaliile alegerea corectă
Cum de a dota un loc pentru pisica naștereCum de a dota un loc pentru pisica naștere
Scarpinatul posturi pentru pisici cu propriile lor mâiniScarpinatul posturi pentru pisici cu propriile lor mâini
» » Casa pisica milkbox
© 2021 rum.perhegrigh.ru