rum.perhegrigh.ru

Chineză Crested

comentarii chinezi Crested

Chineză Crested, recenzii proprietarii

M-am întâlnit de curând cu o amantă câine extraordinar. piele marmură, coafura original și grație - care chinez Crested primește la naștere, ca un cadou de la o natură generoasă.

Hrănirea Crested caine chinezesc

Ce să se hrănească un câine chinezesc cu creastă?

În ciuda aspectului său elegant, nu smocuri obiceiurile alimentare sclifosit. Predilecția lor specifice rasei sunt fructe si legume. Dieta acestei specii trebuie sa fie vitaminele A, D, E, precum fosfor și calciu.

Boli ale Crested Dog chinez

Cea mai frecventa boala a Crested chinez

Chineză destul de creastă sensibile la unele boli infectioase foarte grave. Printre acestea se numără viața în pericol, cum ar fi rabie, leptospiroza, badijonat, adenoviroz, parainfluenza și enterită parvovirusul.

Tipuri de îmbrăcăminte pentru un câine chinezesc cu creastă

Ce îmbrăcăminte este Chinese Crested?



Dacă încă vă puteți îndoi și argumenta asupra faptului dacă este nevoie de o îmbrăcăminte de câine pufos în cazul unui câine chinez poate fi crested nici o îndoială. Deoarece este stânca goală, fără haine ea nu se poate face.

Fotografii chineză Crested

A se vedea fotografii Keeshond câine rasa (Wolfspitz)


Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Powderpuff Chineză crested (foto): inteligență și frumusețe într-un singur pachetPowderpuff Chineză crested (foto): inteligență și frumusețe într-un singur pachet
Detaliile privind conținutul de câine chinezesc cu creastăDetaliile privind conținutul de câine chinezesc cu creastă
Crested caine chinezescCrested caine chinezesc
O tamarin crestate de sex feminin deveni mamăO tamarin crestate de sex feminin deveni mamă
Nu-mi place zboară lână cu câini: alege animalele de companie care nu se estompezeNu-mi place zboară lână cu câini: alege animalele de companie care nu se estompeze
Numele rasă de câini decorativeNumele rasă de câini decorative
Chineză crestate powderpuff: fotografii, preturi si caracteristiciChineză crestate powderpuff: fotografii, preturi si caracteristici
Câine fin rasa chineză CrestedCâine fin rasa chineză Crested
Crested caine chinezescCrested caine chinezesc
Crested caine chinezesc: descriere și îngrijireCrested caine chinezesc: descriere și îngrijire
» » » Chineză Crested
© 2021 rum.perhegrigh.ru