rum.perhegrigh.ru

Bronx Zoo

Ei bine, aici suntem acasă :) săptămâna a 2-a vacanta a trecut destul de repede ... cu excepția New York, a fost capabil de a vizita Orlando, Miami, ... Insulele Cayman, Belize, Honduras și Mexic, insula Cozumel ...

Bronx Zoo

Să sperăm că acesibil și pune despre călătoria în Mandalay ... și în timp ce raportul de fotografie într-o excursie în Bronx Zoo (timpul și costul de intrare) Din păcate, au fost strict limitate în timp ... la grădina zoologică a petrecut câteva ore ... dar tot ce a reușit să captureze ... uite sub tăiat ...

Bronx Zoo

Ne-am întâlnit o familie leu ...

Bronx Zoo

Bronx Zoo

Bronx Zoo

Aceasta este, în general, cea mai comună pentru postura acolo locuitorii ... să stea cu spatele la oameni ... și le-am înțeles :)

Bronx Zoo

Bronx Zoo

Bronx Zoo

Bronx Zoo

Bronx Zoo

Sifaka a fost mult mai mic decât mi-am imaginat ...

Bronx Zoo

Bronx Zoo

Bronx Zoo

Bronx Zoo

Și totuși ... lemurchiki

Bronx Zoo

Bronx Zoo

Bronx Zoo

Red Ruffed Lemur ... (si relativa :)

Bronx Zoo



Bronx Zoo

mongooses Madagascar ... opțiune ..

Bronx Zoo

Bronx Zoo

Bronx Zoo

Forest girafă Okapi.

Bronx Zoo

Ascunzându-se în tufișuri mandrill.

Bronx Zoo

Și gorilă ... de acolo ... un pavilion separat pentru un extra $ 3 vei transporta în junglă Congo ...

Bronx Zoo

Bronx Zoo

Bronx Zoo

Bronx Zoo

Bronx Zoo

Bronx Zoo

Hienele ...

Bronx Zoo

și câinii lor :)

Bronx Zoo

Bronx Zoo

Și mica familie de lei de mare sau de sigilii ... ... Nu sunt sigur :)

Bronx Zoo Bronx Zoo

Bronx Zoo

Desigur, 2 ore și la Bronx Zoo este un nonsens ... acolo trebuie să meargă în dimineața la 5 și în liniște ceas totul ... loc foarte curat și liniștit ... în afara celulelor rătăcește grămadă de păsări, veverițe, veverite ... la ieșirea sa întâlnit cu mâinile în sân de mers pe jos iepure de câmp. În general, va fi, în acele părți, asigurați-vă că pentru a dedica o zi ... Data viitoare am făcut doar asta :)

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Leoparzii de zăpadă de la grădina zoologică din New YorkLeoparzii de zăpadă de la grădina zoologică din New York
Duke Lemur Center a prezentat Sifaka copilDuke Lemur Center a prezentat Sifaka copil
Bronx Zoo s-au născut tânăr leopard de zăpadăBronx Zoo s-au născut tânăr leopard de zăpadă
Eyed și codalbulEyed și codalbul
Sifaka BaltimoreSifaka Baltimore
Sifaka Walnut St LouisSifaka Walnut St Louis
Nuci Sifaka de centrul lemur DukeNuci Sifaka de centrul lemur Duke
Okapi de vițel de la Grădina Zoologică din AnversOkapi de vițel de la Grădina Zoologică din Anvers
Gorilă certăreț mutat la o altă grădină zoologicăGorilă certăreț mutat la o altă grădină zoologică
„Girafa Forest“ din Brookfield„Girafa Forest“ din Brookfield
© 2021 rum.perhegrigh.ru