rum.perhegrigh.ru

Iepurii rolă

în vârstă de 60 de ani, Cliff Penrose din Cornwall, specializat în tratamentul nevrozelor la iepuri, se numește „iepure unghiului de fugă.“ El este cunoscut ca un mare iubitor de iepuri: în 2000, el a atras atenția mass-media din întreaga lume, dezvăluind reporterilor animale de companie Sonny cântărea 211 de lire sterline (aproximativ 94 kg).

Iepurii rolă

Însuși un expert explică darul lui: „Am vorbit cu iepurii mai mult cu oamenii, și am observat că totul în mintea mea. Când am avut o zi proastă și am fost nervos, iepuri, în prezența mea literalmente a zburat de pe șine. Pe de altă parte, atunci când totul a fost bine, au devenit literalmente mână. "

Iepurii rolă

medic veterinar valoarea serviciilor constă în faptul că face animalele bolnave, de multe ori stau într-o stare de spirit de panică, umil și total disponibil pentru el cu privire la măsurile de remediere. munca lui Penrose său natal, Cornwall, în cerere mare - localnicii păstrează fermele lor un număr mare de animale.

Iepurii rolă

Pentru a obține efectul dorit, iepurii de fugă zgârierea burta îi mângâie pe cap și umăr, iar apoi se rostogolesc pe spate, picioare și să se relaxeze congela. Iepurii sunt încă aproximativ zece minute, după care, în conformitate cu Ponrouza deveni mult mai liniștit.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Iepuri de acasă.Iepuri de acasă.
Iepuri decorative în KemerovoIepuri decorative în Kemerovo
Iepuri 2013 Expoziție: cum să ajungi la expoziție?Iepuri 2013 Expoziție: cum să ajungi la expoziție?
Ce să se hrănească iepuriiCe să se hrănească iepurii
Iepuri decorative în KrasnoyarskIepuri decorative în Krasnoyarsk
Cum de a alege un iepure.Cum de a alege un iepure.
Iepuri-sportiviIepuri-sportivi
Iepure gri: un aspect caracteristicIepure gri: un aspect caracteristic
Cum să păstrați iepuri ornamentaleCum să păstrați iepuri ornamentale
Date despre iepuri de câmpDate despre iepuri de câmp
» » » Iepurii rolă
© 2021 rum.perhegrigh.ru